کسب و کار اینترنتی پولساز

دوره جامع کسب و کار اینترنتی پولساز (آنلاین)

پس از تکمیل ظرفیت، این دوره تا آخر سال دوباره برگزار نخواهد شد.

ارزش دوره : 1290,000 990,000 تومان

تاریخ شروع دوره : 96/09/15

دوره بعدی سال 97 برگزار میشه

طول دوره بیش از 4 ماه می باشد.

فرمت ارائه : وبینار (کلاس آنلاین)

فیلم هر جلسه برای شرکت کنندگان ضبط می شود

مخاطبان این دوره : افرادی که می خواهند کسب و کار اینترنتی را به شغل اولشان تبدیل کنند، دوستانی که می خواهند از داخل خانه یا هنگام سفر بتوانند کسب درآمد کنند، افرادی که به دنبال آزادی زمان و درآمدهای عالی هستند.

یک مربی که شما را مجبور به ساخت کسب و کار اینترنتی پولساز خواهد کرد

من به عنوان یک مربی در هر جلسه ترفندها و کارهای عملی را به شما خواهم گفت که باید برای جلسه بعد همه آنها را انجام داده باشید تا در مسیر ساخت کسب و کار اینترنتی پولساز قرار بگیرید، شما در این دوره محکوم به موفقیت هستید و راهی دیگر برایتان باقی نخواهد ماند.

باید کارهای عملی که از شما می خواهم را انجام دهید و سپس نتیجه آنها را برای من ارسال کنید تا کیفیت کار شما بررسی شود و اگر مشکلی در کار شما وجود داشت، راهنمایی کافی را برای رفع آنها دریافت کنید.

نقشه کسب و کار اینترنتی پولساز

پیشنهاد میکنم در این دوره ثبت نام نکنید…

این یک دوره کاملا جدی و نفس گیر است، من از شما کار انجام شده می خواهم و هیچ بهانه ای پذیرفته نخواهد بود، تصور نکنید که قرار است فقط یک سری آموزش دریافت کنید و هر زمان که دوست داشتید آنها را اجرا کنید، برای رسیدن به کسب و کار اینترنتی پولساز باید مرد میدان باشید.

در این دوره شما توسط یک قاضی (مربی شما) محکوم به موفقیت شده اید و اگر بخواهید تنبلی کنید، مطمئن باشید ابتدا به شما حداقل 3 اخطار خواهیم داد و سپس اگر این اخطارها اثری نکرد شما اخراج خواهید شد.

 

اگر روزی 8 ساعت یا بیشتر کار میکنید به زودی شکست خواهید خورد

عده زیادی رو دیدم روزی بیش از 12 ساعت کار میکنند اما در شغل خودشان موفقیت چندانی کسب نمی کنند و زمانیکه در استراحت هستند حتی هزار تومان هم درآمد ندارند، آیا این واقعا خسته کننده نیست که هر روز مجبور به فکر کردن برای کارهای تکراری روز بعد باشید و ببینید آیا به درآمد میرسید یا خیر ؟

 

وقتی افرادی که در طول روز 12 ساعت یا بیشتر کار میکنند را بررسی می کنید متوجه خواهید شد، به هیچ عنوان بیشتر از 2 ساعت کار مفید انجام نمی دهند و در بیشتر مواقع کارهایی را انجام می دهند که در واقع موجب ساخت موتور پولسازی نمی شود و اکثرا کارهای کاملا کم فایده یا بی اثر هستند.

 

اما در این دوره به شما برنامه ای خواهم داد که با روزی 3 ساعت کار مفید خواهید توانست کسب و کار اینترنتی پولساز خودتان را بسازید و به درآمد های میلیونی برسید، دیگر لازم نیست هر روز به فکر این باشید که فردا چه اتفاقی پیش خواهد آمد، بلکه شما فقط روی موتور پولساز خودتان تمرکز می کنید و از پیامک هایی که به شما می گویند حساب بانکی شما افزایش پیدا کرده است لذت خواهید برد.

اعتراف میکنم که شکست خوردم!

من بارها در کسب و کارهای مختلفی شکست رو تجربه کردم و از هر شکست یک درس یاد گرفتم که باعث شد بعدها کسب و کارهای موفق تری رو ایجاد کنم، البته بهاء این شکست ها برای من بسیار سنگین بوده اما مجبور شدم همگی آنها را بپردازم، روزهای سخت زیادی رو تجربه کردم اما تجربیات باعث شد بتوانم همه آنها رو پشت سر بگذارم تا به موفقیت دست پیدا کنم

 

حالا شما میتوانید بدون آنکه شکست های سنگین من رو تجربه کنید، بدون دردسر نقشه موفقیت رو در دست بگیرید و با یک راهنما که مسیر درست را میداند و کنار شماست در مسیر موفقیت حرکت کنید تا کسب و کار اینترنتی پولساز خودتان را به راحتی بسازید.

طوفان های فکری را از دست ندهید

ممکن است همین امروز برای انتخاب یک کار مثل نام دامنه کسب و کارتان که بسیار هم مهم است دچار شک و تردید شوید یا حتی انتخاب نام مناسب برای شما بسیار مشکل و دردسر ساز باشد، آیا فکر می کنید ایده شما پولساز است؟ نگران نباشید.

 

در جلسات طوفان فکری که به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد، به کمک سایر دوستان هر فردی می تواند به راحتی این مشکل را از بین ببرد، من هم در کنار همه دوستان و شما هستم تا به بهترین نحو ممکن شما بهترین انتخاب رو انجام بدید، همه دوستان می توانند از چنین امکانی استفاده کنند، شما هم در این دوره به جمع ما بپیوندید و هر شک و مشکلی را از بین ببرید.

آنچه با شرکت در این دوره به دست خواهید آورد

ابزارها و منابع موفقیت

برای ساخت یک کسب و کار اینتنرتی پولساز و رسیدن به درآمد های میلیونی شما نیاز به ابزارهای مناسب خواهید داشت، شاید نگران باشید که چگونه این ابزارها را تهیه کنید، نگران نباشید این ابزارها و منابع مناسب را به شما معرفی خواهیم کرد تا دیگر زمان و پول خودتان را ذخیره کنید.

یک مربی که همراه شماست

در این دوره قرار نیست فقط آموزش ببینید، شما قرار است مانند اردوگاه کار اجباری برای ساخت کسب و کار اینترنتی پولساز کارهایی که مربی از شما می خواهد انجام دهید

برنامه سی روزه موفقیت

یک برنامه ماهانه به شما خواهیم داد که برای هر 360 روز سال شما کارآیی دارد و به شما کمک خواهد کرد بدون آنکه نگران چیزی باشید، آن را اجرا کنید و نتایج شگفت انگیز موفقیت را مشاهده کنید.

جلسات طوفان فکری

در جلسات طوفان فکری تمام تردید های خودتان را از بین ببرید و هر چه سریعتر کسب و کار اینترنتی پولساز خودتان را بسازید و آماده کسب درآمد شوید، در جمع ما و سایر دوستان هیچ شک و تردید برای شما باقی نخواهد ماند، به ما بپیوندید.

تبلیغ نویسی فوق حرفه ای

آنچه شما در صفحه محصول خودتان مینوسید باعث می شود یک مشتری از شما خرید کند یا از رقیبتان خرید کند، در بخش تبلیغ نویسی به شما کمک خواهم کرد متن هایی بنویسید که مشتری تصمیم بگیرد از شما خرید کند تا صدای زیبای پیامک های افزایش حساب بانکی گوش شما را نوازش دهد.

از طراحی سایت تا بازاریابی اینترنتی و فروش

نگران هیچ آموزشی نباشید از طراحی سایت بدون کدنویسی به کمک وردپرس، تا تولید محتوا، بازاریابی اینترنتی و ترفندهای درآمد های میلیونی را در این دوره دریافت خواهید کرد و از هر آموزش دیگری بی نیاز خواهید شد.

بازاریابی فوق حرفه ای وب سایت

اگر در دوره کسب و کار اینترنتی پولساز شرکت کنید به سرعت طراحی سایت را به راحتی یاد خواهید گرفت و به جرات میتونم بگم که شما می توانید برای دیگران سایت طراحی کنید و درآمد بسیار عالی کسب کنید، بنابراین غیر از آموزش های عالی که در اختیار دارید، یک وبینار برگزار خواهیم کرد و به شما خواهم گفت که چگونه خیلی سریع اولین مشتری و سپس مشتریان بعدی طراحی سایت خودتان را به دست بیاورید.

جلسات کپسول انرژی

اینجا نمیخوام زیاد دربارش صحبت کنم، چون چند خط پایین تر به صورت کامل درباره این امکان بسیار هیجان انگیز کا در اختیار شما قرار خواهد گرفت به صورت کامل صحبت به شما اطلاعات خواهم داد.

برای پول درآوردن تا کی می خواهید بدوید، خسته نشدید؟ کمی استراحت کنید

خسته نشدید از بس دنبال پول دویدید و هیچ وقت هم به اندازه کافی به دست نیوردید، تازه همیشه هم نگران ماه بعد هستید که آیا به اندازه کافی پول درمیارید تا بتونید خرج و مخارج ماهانه رو بپردازید، آخرش هم هزار تومن هم ندارید که بتونید پس انداز کنید و همیشه همین روال ادامه دارد.

 

ممکن هست کارمند باشید و بیشتر وقت خودتون رو بابت کاری بگذارید که هیچ وقت به اندازه زحمتتون بهتون حقوق نمیدن، حتی ممکنه رئیس بداخلاقی هم داشته باشید، برای یکصد هزار تومان درآمد اضافی باید ساعت ها اضافه کاری کنید که باعث میشه نتونید در کنار خانواده باشید. یا ممکنه صاحب شغلی هستید که اگر یک روز کار نکنید درآمدی هم ندارید و در آخر ماه باید به فکر هزینه هایی باشید که اگر پرداخت نکنید ممکن است اتفاقات ناخوشایندی برایتان رخ دهد.

 

کسب و کار اینترنتی پولساز همه کارها را برای شما اتوماتیک خواهد کرد و حتی زمانیکه دیگران از وضع بد اقتصادی صحبت میکنند شما بدون نگرانی کسب درآمد می کنید، حتی اگر کارمند هستید به راحتی می توانید به عنوان شغل دوم کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید اما پس از مدتی به شغل اول شما تبدیل خواهد شد.

 

زمان کافی برای تفریح، در کنار خانواده بودن و هر چیزی که دوست دارید در اختیار خواهید داشت، نگران هزینه های جاری نخواهید بود و حتی می توانید هر ماه مبلغ قابل توجه ای را پس انداز کنید، هر روز شاهد بزگتر شدن کسب و کارتان خواهید بود و حتی زمانیکه به باشگاه یا مسافرت می روید این سیستم پولسازی به صورت اتوماتیک موجودی حساب بانکی شما را افزایش می دهد و از استراحت خودتان لذت ببرید.

کپسول انرژی و انگیزش

برای موفقیت به چیزی فراتر از یک مربی، برنامه، آموزش های عالی و هر چیزی که فکرش رو میکنید نیاز خواهید داشت، در جلسات انرژی و انگیزش همراه من باشید تا به شما کمک کنم انرژی و انگیزه شما در حد یک بمب اتم برای موفقیت به جوش بیاید.

 

شما هم با شرکت کردن در دوره جامع کسب و کار اینترنتی پولساز به جمع ما بپیوندید تا انرژی و انگیزشی که باعث شد من بتوانم موفق شوم را به شما هم منتقل کنم، اگر من توانستم با این تکنیک ها انگیزه موفقیت خودم را چندین برابر کنم و به نتایج عالی دست پیدا کنم، بنابراین شما هم می توانید.

آیا برای شرکت در این دوره باید مهارت خاصی داشته باشیم

برای شرکت در این دوره نیاز نیست مهارت خاصی داشته باشید، در این دوره جامع هر چیزی که شما نیاز داشته باشید به شما آموزش داده خواهد شد، همچنین یک بسته آموزش های ابتدایی برای شما آماده شده است که پس از ثبت نام برای شما فعال خواهد شد و هر جایی که لازم باشد به شما خواهم گفت کدام بخش ها را مشاهده نمایید.

آیا شما هم چنین تصورات وحشتناکی دارید ؟

ممکن است پیش خودتان بگویید الان زمان مناسبی برای شرکت کردن در این دوره نیست، من هم با شما موافق هستم!

الان زمان مناسبی برای شرکت کردن شما در این دوره با این تفکر نیست، فقط افرادی در این دوره ثبت نام خواهند کرد که می خواهند از دیگران کیلومترها قدم جلوتر باشند و هر چه سریعتر به رفاه مالی در زندگیشان برسند و زمانیکه شما تازه به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز میفتید، آنها به دنبال این هستند که چگونه از زندگی خودشان لذت بیشتری ببرند.

 

ممکن هست پیش خودتان فکر کنید اگر توی این دوره ثبت نام کنم، دوست، فامیل و خانواده من رو سرنش میکنند!

اگر به فکر این هستید که دیگران درباره شما چه فکری میکنند، هیچ وقت برای خودتان زندگی نمی کنید و همیشه به دنبال راضی نگه داشتن دیگران از خودتان خواهید بود، در واقع به آرزوهای خودتان حتی نمی توانید فکر هم بکنید و در آخر شخصی می شوید که دیگران دوست دارند نه فردی که خودتان آرزو دارید.

 

انسان های موفق هیچ وقت به اینکه دیگران درباره کاری که می کنند چه فکری می کنند هیچ اهمیتی نمیدهند، چه برسد توجه خاصی به این صداها کنند، افراد موفق هر کاری که دوست دارند انجام می دهند تا در آینده افسوس کارهای انجام نشده و موقعیت بد امروزشان را نخورند. آه نمیکشند که اگر فلان کار را کرده بودم امروز فلان موقعیت عالی را داشتم، برای رسیدن به اهداف و آرزوهای خودشان هر کاری را انجام می دهند و به هیچ چیز دیگری توجه نمی کنند.

چرا چنین آموزشی را در اختیار شما میگذارم ؟

هزاران نوع کسب و کار اینترنتی وجود دارد که باید میلیونها نیاز را پاسخ دهند. آیا من به تنهایی می توانم نیاز تمام مشتریانی که هر کدام نیاز متفاوتی دارند را پوشش بدم ؟

 

به صورت مثال یک عده به دنبال خرید دوربین فیلم برداری هستند، یک عده به دنبال خدمات طراحی سایت، یک نفر پیک موتوری آنلاین می خواهد، یک نفر آموزش روابط عاطفی و هزاران نیاز دیگر آیا تصور می کنید که همه نیاز ها را من می توانم پاسخگو باشم ؟ جواب خیر هست، بنابراین چرا باید نگران باشم که این آموزش ها رو در اختیار دیگران قرار بدم ؟ باید افراد زیادی آموزش ببینن تا بتونن نیازهای موجود رو پاسخگو باشن و در مقابل درآمدهای میلیونی کسب کنند.

 

این پرسش مثل این میمونه که ما بخواهیم علم پزشکی رو مختص به خودمون بکنیم و چون فقط خودمون یا عده کمی پزشکی بلد هستن تمام ثروت مال ما خواهد شد، چون بقیه بیمار هستن و به ما احتیاج دارند

 

اما میبینیم عده ای کارشون این هست که در دانشگاه ها پزشکان جدیدی رو تربیت میکنن که حتی ممکن هست درآمد این پزشکان در آینده از اساتید خودشان بالاتر باشد، حتی این رو باید بدونیم که هیچ وقت یک پزشک یا تعداد محدودی از پزشکان نمی توانند جوابگوی همه مریض ها باشند و هر پزشکی بر اساس تخصص خودش کار میکند.

بلافاصله بسته پیش نیاز را دریافت کنید

بلافاصله پس از اینکه در دوره جامع کسب و کار اینترنتی پولساز ثبت نام کنید، یک بسته پیش نیاز در حساب کاربری شما فعال خواهد شد که شامل طراحی سایت بدون یک خط کدنویسی، بازاریابی اینترنتی، سئو، ساخت محصولات آموزشی و بسیاری آموزش های دیگر می باشد، این بسته شما را از هر آموزش دیگری به صورت کامل بی نیاز خواهد کرد و همچنین در طول دوره در هر قسمت که لازم باشد به شما خواهیم گفت کدام بخش ها را مشاهده کنید تا در طول دوره همه آنها را با کمک مربی که همراه شماست به صورت عملی هست پیاده سازی نمایید.

این دوره را برای شما گارانتی میکنم

اگر آنچه که تا پایان این دوره از شما می خواهم به دقت انجام دهید اما هیچ نتیجه ای نگرفتید، پول شما را پس خواهیم داد و البته توجه بفرمایید که دیگر هیچ پشتیبانی از فکر آبی دریافت نخواهید کرد.