دوره جامع کسب و کار اینترنتی پولساز (آنلاین)

کسب و کار اینترنتی پولساز

دوره جامع کسب و کار اینترنتی پولساز (آنلاین)

پس از تکمیل ظرفیت، این دوره تا آخر سال دوباره برگزار نخواهد شد.

ارزش دوره : 1290,000 990,000 تومان

تاریخ شروع دوره : 96/09/15

دوره بعدی سال 97 برگزار میشه

طول دوره بیش از 4 ماه می باشد.

فرمت ارائه : وبینار (کلاس آنلاین)

فیلم هر جلسه برای شرکت کنندگان ضبط می شود

مخاطبان این دوره : افرادی که می خواهند کسب و کار اینترنتی را به شغل اولشان تبدیل کنند، دوستانی که می خواهند از داخل خانه یا هنگام سفر بتوانند کسب درآمد کنند، افرادی که به دنبال آزادی زمان و درآمدهای عالی هستند.

یک مربی که شما را مجبور به ساخت کسب و کار اینترنتی پولساز خواهد کرد

من به عنوان یک مربی در هر جلسه ترفندها و کارهای عملی را به شما خواهم گفت که باید برای جلسه بعد همه آنها را انجام داده باشید تا در مسیر ساخت کسب و کار اینترنتی پولساز قرار بگیرید، شما در این دوره محکوم به موفقیت هستید و راهی دیگر برایتان باقی نخواهد ماند.

باید کارهای عملی که از شما می خواهم را انجام دهید و سپس نتیجه آنها را برای من ارسال کنید تا کیفیت کار شما بررسی شود و اگر مشکلی در کار شما وجود داشت، راهنمایی کافی را برای رفع آنها دریافت کنید.

نقشه کسب و کار اینترنتی پولساز

پیشنهاد میکنم در این دوره ثبت نام نکنید…

این یک دوره کاملا جدی و نفس گیر است، من از شما کار انجام شده می خواهم و هیچ بهانه ای پذیرفته نخواهد بود، تصور نکنید که قرار است فقط یک سری آموزش دریافت کنید و هر زمان که دوست داشتید آنها را اجرا کنید، برای رسیدن به کسب و کار اینترنتی پولساز باید مرد میدان باشید.

در این دوره شما توسط یک قاضی (مربی شما) محکوم به موفقیت شده اید و اگر بخواهید تنبلی کنید، مطمئن باشید ابتدا به شما حداقل 3 اخطار خواهیم داد و سپس اگر این اخطارها اثری نکرد شما اخراج خواهید شد.

 

اگر روزی 8 ساعت یا بیشتر کار میکنید به زودی شکست خواهید خورد

عده زیادی رو دیدم روزی بیش از 12 ساعت کار میکنند اما در شغل خودشان موفقیت چندانی کسب نمی کنند و زمانیکه در استراحت هستند حتی هزار تومان هم درآمد ندارند، آیا این واقعا خسته کننده نیست که هر روز مجبور به فکر کردن برای کارهای تکراری روز بعد باشید و ببینید آیا به درآمد میرسید یا خیر ؟

 

وقتی افرادی که در طول روز 12 ساعت یا بیشتر کار میکنند را بررسی می کنید متوجه خواهید شد، به هیچ عنوان بیشتر از 2 ساعت کار مفید انجام نمی دهند و در بیشتر مواقع کارهایی را انجام می دهند که در واقع موجب ساخت موتور پولسازی نمی شود و اکثرا کارهای کاملا کم فایده یا بی اثر هستند.

 

اما در این دوره به شما برنامه ای خواهم داد که با روزی 3 ساعت کار مفید خواهید توانست کسب و کار اینترنتی پولساز خودتان را بسازید و به درآمد های میلیونی برسید، دیگر لازم نیست هر روز به فکر این باشید که فردا چه اتفاقی پیش خواهد آمد، بلکه شما فقط روی موتور پولساز خودتان تمرکز می کنید و از پیامک هایی که به شما می گویند حساب بانکی شما افزایش پیدا کرده است لذت خواهید برد.

اعتراف میکنم که شکست خوردم!

من بارها در کسب و کارهای مختلفی شکست رو تجربه کردم و از هر شکست یک درس یاد گرفتم که باعث شد بعدها کسب و کارهای موفق تری رو ایجاد کنم، البته بهاء این شکست ها برای من بسیار سنگین بوده اما مجبور شدم همگی آنها را بپردازم، روزهای سخت زیادی رو تجربه کردم اما تجربیات باعث شد بتوانم همه آنها رو پشت سر بگذارم تا به موفقیت دست پیدا کنم

 

حالا شما میتوانید بدون آنکه شکست های سنگین من رو تجربه کنید، بدون دردسر نقشه موفقیت رو در دست بگیرید و با یک راهنما که مسیر درست را میداند و کنار شماست در مسیر موفقیت حرکت کنید تا کسب و کار اینترنتی پولساز خودتان را به راحتی بسازید.

طوفان های فکری را از دست ندهید

ممکن است همین امروز برای انتخاب یک کار مثل نام دامنه کسب و کارتان که بسیار هم مهم است دچار شک و تردید شوید یا حتی انتخاب نام مناسب برای شما بسیار مشکل و دردسر ساز باشد، آیا فکر می کنید ایده شما پولساز است؟ نگران نباشید.

 

در جلسات طوفان فکری که به صورت کاملا آنلاین برگزار خواهد شد، به کمک سایر دوستان هر فردی می تواند به راحتی این مشکل را از بین ببرد، من هم در کنار همه دوستان و شما هستم تا به بهترین نحو ممکن شما بهترین انتخاب رو انجام بدید، همه دوستان می توانند از چنین امکانی استفاده کنند، شما هم در این دوره به جمع ما بپیوندید و هر شک و مشکلی را از بین ببرید.

آنچه با شرکت در این دوره به دست خواهید آورد

ابزارها و منابع موفقیت

برای ساخت یک کسب و کار اینتنرتی پولساز و رسیدن به درآمد های میلیونی شما نیاز به ابزارهای مناسب خواهید داشت، شاید نگران باشید که چگونه این ابزارها را تهیه کنید، نگران نباشید این ابزارها و منابع مناسب را به شما معرفی خواهیم کرد تا دیگر زمان و پول خودتان را ذخیره کنید.

یک مربی که همراه شماست

در این دوره قرار نیست فقط آموزش ببینید، شما قرار است مانند اردوگاه کار اجباری برای ساخت کسب و کار اینترنتی پولساز کارهایی که مربی از شما می خواهد انجام دهید

برنامه سی روزه موفقیت

یک برنامه ماهانه به شما خواهیم داد که برای هر 360 روز سال شما کارآیی دارد و به شما کمک خواهد کرد بدون آنکه نگران چیزی باشید، آن را اجرا کنید و نتایج شگفت انگیز موفقیت را مشاهده کنید.

جلسات طوفان فکری

در جلسات طوفان فکری تمام تردید های خودتان را از بین ببرید و هر چه سریعتر کسب و کار اینترنتی پولساز خودتان را بسازید و آماده کسب درآمد شوید، در جمع ما و سایر دوستان هیچ شک و تردید برای شما باقی نخواهد ماند، به ما بپیوندید.

تبلیغ نویسی فوق حرفه ای

آنچه شما در صفحه محصول خودتان مینوسید باعث می شود یک مشتری از شما خرید کند یا از رقیبتان خرید کند، در بخش تبلیغ نویسی به شما کمک خواهم کرد متن هایی بنویسید که مشتری تصمیم بگیرد از شما خرید کند تا صدای زیبای پیامک های افزایش حساب بانکی گوش شما را نوازش دهد.

از طراحی سایت تا بازاریابی اینترنتی و فروش

نگران هیچ آموزشی نباشید از طراحی سایت بدون کدنویسی به کمک وردپرس، تا تولید محتوا، بازاریابی اینترنتی و ترفندهای درآمد های میلیونی را در این دوره دریافت خواهید کرد و از هر آموزش دیگری بی نیاز خواهید شد.

بازاریابی فوق حرفه ای وب سایت

اگر در دوره کسب و کار اینترنتی پولساز شرکت کنید به سرعت طراحی سایت را به راحتی یاد خواهید گرفت و به جرات میتونم بگم که شما می توانید برای دیگران سایت طراحی کنید و درآمد بسیار عالی کسب کنید، بنابراین غیر از آموزش های عالی که در اختیار دارید، یک وبینار برگزار خواهیم کرد و به شما خواهم گفت که چگونه خیلی سریع اولین مشتری و سپس مشتریان بعدی طراحی سایت خودتان را به دست بیاورید.

جلسات کپسول انرژی

اینجا نمیخوام زیاد دربارش صحبت کنم، چون چند خط پایین تر به صورت کامل درباره این امکان بسیار هیجان انگیز کا در اختیار شما قرار خواهد گرفت به صورت کامل صحبت به شما اطلاعات خواهم داد.

برای پول درآوردن تا کی می خواهید بدوید، خسته نشدید؟ کمی استراحت کنید

خسته نشدید از بس دنبال پول دویدید و هیچ وقت هم به اندازه کافی به دست نیوردید، تازه همیشه هم نگران ماه بعد هستید که آیا به اندازه کافی پول درمیارید تا بتونید خرج و مخارج ماهانه رو بپردازید، آخرش هم هزار تومن هم ندارید که بتونید پس انداز کنید و همیشه همین روال ادامه دارد.

 

ممکن هست کارمند باشید و بیشتر وقت خودتون رو بابت کاری بگذارید که هیچ وقت به اندازه زحمتتون بهتون حقوق نمیدن، حتی ممکنه رئیس بداخلاقی هم داشته باشید، برای یکصد هزار تومان درآمد اضافی باید ساعت ها اضافه کاری کنید که باعث میشه نتونید در کنار خانواده باشید. یا ممکنه صاحب شغلی هستید که اگر یک روز کار نکنید درآمدی هم ندارید و در آخر ماه باید به فکر هزینه هایی باشید که اگر پرداخت نکنید ممکن است اتفاقات ناخوشایندی برایتان رخ دهد.

 

کسب و کار اینترنتی پولساز همه کارها را برای شما اتوماتیک خواهد کرد و حتی زمانیکه دیگران از وضع بد اقتصادی صحبت میکنند شما بدون نگرانی کسب درآمد می کنید، حتی اگر کارمند هستید به راحتی می توانید به عنوان شغل دوم کسب و کار اینترنتی خودتان را راه اندازی کنید اما پس از مدتی به شغل اول شما تبدیل خواهد شد.

 

زمان کافی برای تفریح، در کنار خانواده بودن و هر چیزی که دوست دارید در اختیار خواهید داشت، نگران هزینه های جاری نخواهید بود و حتی می توانید هر ماه مبلغ قابل توجه ای را پس انداز کنید، هر روز شاهد بزگتر شدن کسب و کارتان خواهید بود و حتی زمانیکه به باشگاه یا مسافرت می روید این سیستم پولسازی به صورت اتوماتیک موجودی حساب بانکی شما را افزایش می دهد و از استراحت خودتان لذت ببرید.

کپسول انرژی و انگیزش

برای موفقیت به چیزی فراتر از یک مربی، برنامه، آموزش های عالی و هر چیزی که فکرش رو میکنید نیاز خواهید داشت، در جلسات انرژی و انگیزش همراه من باشید تا به شما کمک کنم انرژی و انگیزه شما در حد یک بمب اتم برای موفقیت به جوش بیاید.

 

شما هم با شرکت کردن در دوره جامع کسب و کار اینترنتی پولساز به جمع ما بپیوندید تا انرژی و انگیزشی که باعث شد من بتوانم موفق شوم را به شما هم منتقل کنم، اگر من توانستم با این تکنیک ها انگیزه موفقیت خودم را چندین برابر کنم و به نتایج عالی دست پیدا کنم، بنابراین شما هم می توانید.

آیا برای شرکت در این دوره باید مهارت خاصی داشته باشیم

برای شرکت در این دوره نیاز نیست مهارت خاصی داشته باشید، در این دوره جامع هر چیزی که شما نیاز داشته باشید به شما آموزش داده خواهد شد، همچنین یک بسته آموزش های ابتدایی برای شما آماده شده است که پس از ثبت نام برای شما فعال خواهد شد و هر جایی که لازم باشد به شما خواهم گفت کدام بخش ها را مشاهده نمایید.

آیا شما هم چنین تصورات وحشتناکی دارید ؟

ممکن است پیش خودتان بگویید الان زمان مناسبی برای شرکت کردن در این دوره نیست، من هم با شما موافق هستم!

الان زمان مناسبی برای شرکت کردن شما در این دوره با این تفکر نیست، فقط افرادی در این دوره ثبت نام خواهند کرد که می خواهند از دیگران کیلومترها قدم جلوتر باشند و هر چه سریعتر به رفاه مالی در زندگیشان برسند و زمانیکه شما تازه به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز میفتید، آنها به دنبال این هستند که چگونه از زندگی خودشان لذت بیشتری ببرند.

 

ممکن هست پیش خودتان فکر کنید اگر توی این دوره ثبت نام کنم، دوست، فامیل و خانواده من رو سرنش میکنند!

اگر به فکر این هستید که دیگران درباره شما چه فکری میکنند، هیچ وقت برای خودتان زندگی نمی کنید و همیشه به دنبال راضی نگه داشتن دیگران از خودتان خواهید بود، در واقع به آرزوهای خودتان حتی نمی توانید فکر هم بکنید و در آخر شخصی می شوید که دیگران دوست دارند نه فردی که خودتان آرزو دارید.

 

انسان های موفق هیچ وقت به اینکه دیگران درباره کاری که می کنند چه فکری می کنند هیچ اهمیتی نمیدهند، چه برسد توجه خاصی به این صداها کنند، افراد موفق هر کاری که دوست دارند انجام می دهند تا در آینده افسوس کارهای انجام نشده و موقعیت بد امروزشان را نخورند. آه نمیکشند که اگر فلان کار را کرده بودم امروز فلان موقعیت عالی را داشتم، برای رسیدن به اهداف و آرزوهای خودشان هر کاری را انجام می دهند و به هیچ چیز دیگری توجه نمی کنند.

چرا چنین آموزشی را در اختیار شما میگذارم ؟

هزاران نوع کسب و کار اینترنتی وجود دارد که باید میلیونها نیاز را پاسخ دهند. آیا من به تنهایی می توانم نیاز تمام مشتریانی که هر کدام نیاز متفاوتی دارند را پوشش بدم ؟

 

به صورت مثال یک عده به دنبال خرید دوربین فیلم برداری هستند، یک عده به دنبال خدمات طراحی سایت، یک نفر پیک موتوری آنلاین می خواهد، یک نفر آموزش روابط عاطفی و هزاران نیاز دیگر آیا تصور می کنید که همه نیاز ها را من می توانم پاسخگو باشم ؟ جواب خیر هست، بنابراین چرا باید نگران باشم که این آموزش ها رو در اختیار دیگران قرار بدم ؟ باید افراد زیادی آموزش ببینن تا بتونن نیازهای موجود رو پاسخگو باشن و در مقابل درآمدهای میلیونی کسب کنند.

 

این پرسش مثل این میمونه که ما بخواهیم علم پزشکی رو مختص به خودمون بکنیم و چون فقط خودمون یا عده کمی پزشکی بلد هستن تمام ثروت مال ما خواهد شد، چون بقیه بیمار هستن و به ما احتیاج دارند

 

اما میبینیم عده ای کارشون این هست که در دانشگاه ها پزشکان جدیدی رو تربیت میکنن که حتی ممکن هست درآمد این پزشکان در آینده از اساتید خودشان بالاتر باشد، حتی این رو باید بدونیم که هیچ وقت یک پزشک یا تعداد محدودی از پزشکان نمی توانند جوابگوی همه مریض ها باشند و هر پزشکی بر اساس تخصص خودش کار میکند.

بلافاصله بسته پیش نیاز را دریافت کنید

بلافاصله پس از اینکه در دوره جامع کسب و کار اینترنتی پولساز ثبت نام کنید، یک بسته پیش نیاز در حساب کاربری شما فعال خواهد شد که شامل طراحی سایت بدون یک خط کدنویسی، بازاریابی اینترنتی، سئو، ساخت محصولات آموزشی و بسیاری آموزش های دیگر می باشد، این بسته شما را از هر آموزش دیگری به صورت کامل بی نیاز خواهد کرد و همچنین در طول دوره در هر قسمت که لازم باشد به شما خواهیم گفت کدام بخش ها را مشاهده کنید تا در طول دوره همه آنها را با کمک مربی که همراه شماست به صورت عملی هست پیاده سازی نمایید.

این دوره را برای شما گارانتی میکنم

اگر آنچه که تا پایان این دوره از شما می خواهم به دقت انجام دهید اما هیچ نتیجه ای نگرفتید، پول شما را پس خواهیم داد و البته توجه بفرمایید که دیگر هیچ پشتیبانی از فکر آبی دریافت نخواهید کرد.

۱۹ Comments

 • سلام به همه
  امروز صبح با آقای مبصرفر صحبت کردم ، همون جلسه مشاوره رایگان که ایمیلش اومده بود
  رأس ساعت تماس گرفته شد ، بسیار بسیار عالی ، این بار خیلی امید دارم با توکل بر خداوند متعال استارت کسب و کار اینترنتیمو بزنم .
  امیدوارم هر کسی که دنبال موفقیت و پیروزی هست در سریع ترین زمان بهش برسه .
  از آقای مبصرفر عزیز هم سپاسگزارم.
  التماس دعا از همه دوستان
  موفق و پیروز باشید

 • باسلام وروز بخیر جناب مبصر فر من جزوه ودی وی دی های دوره جامع کسب وکار اینترنتی تون رو دوماهی هست که خریداری کردم برای همسرم منتهی بدلیل اینکه جنبه ی اجبار براش نداشت پیشرفتی حاصل نشد ودر مرحله ی خرید دامنه وهاست متوقف شد حال میخواستم از شما خواهش کنم امکان داره که این فرصت رو به ما هم بدید تا در این جلسات آموزشی که همسرم را مجبور به انجام کار میکند شرکت کرده ومجداا هزینه نپردازیم ممنونم ومنتظر راهنمایی وراهکار شما

  • درود بر شما
   دوست عزیز، این دوره با بسته هایی که شما تهیه فرمودید کاملا متفاوت می باشد و بسته های پیشنیاز در این دوره به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرید.
   مهمترین بخش این دوره مربیگری، کپسول انرژی و طوفان فکری می باشد که ارزش آن از مبلغی که ذکر شده بسیار بیشتر می باشد.
   بنابراین برای شرکت در این دوره باید ثبت نام انجام گیرد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 • سلام میخواستم بپرسم چه تضمینی وجود داره که باپراحت ۶۹۰هزارتومن و آموزش اینترنتی بتونیم کسب وکار اینترنتی راه اندازی کنیم من تاحالا چندتا از این بسته ها خریداری کردم اما هیچ نتیجه ای نگرفتم و همه آنها توی سایتهای دیگه رایگان هستن .

  • درود بر شما
   دوست عزیز، اولین موضوع این هست که شما چه آموزشی تهیه کردید که رایگان آن وجود دارد که این خود جای سوال دارد.
   دومین موضوع این هست که این دوره فقط آموزش نیست، بلکه مربی وجود دارد که شما را مجبور به اجرای آموزش های میکند و این شما هستید که باید تضمین بدهید آموزش ها را اجرا میکنید، در غیر اینصورت اخراج خواهید شد.
   همچنین دوره ای که رایگان به دست بیاید، هیچ وقت پیشتیبانی ندارد و دوره ای که پشتیبانی نداشته باشد، هیچ وقت ارزشمند شناخته نمیشود و در نهایت توسط شما اجرا نمیشود.
   اما شما می توانید در بخش پشتیبانی وب سایت فکر آبی نظرات مشتریانی که از پشتیبانی فکر آبی استفاده کرده اند را از زبان خودشان بشنوید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 • من تمایل زیادی دارم.که در این کلاس شرکت کنم اما دو مشکل دارم من اصلا تمایل ندارم کار آینده ام بازاریابی باشد و.من محبور به فروش دامنه و پنل اس ام اس و ….باشد. من کار محتوایی دوست دارم و دوست ندارم درباره کارم برای دیگران توضیح داده و قانعشان کنم.به عبارتی از کار بازاریابی متنفرم. آیا این دوره برای من مفید است؟

  • درود بر شما
   دوست عزیز در این دوره شما قرار نیست دامنه یا پنل اس ام اس بفروشید، بلکه این شما هستید که تصمیم میگیرید در چه حوزه ای فعالیت کنید.
   همچنین اگر شما قرار هست با تولید محتوا کسب درآمد کنید باز هم باید بازاریابی کنید، شما با تکنیک های بازاریابی محتوایی فرد را قانع می کنید از شما خرید کند، در غیر اینصورت چرا باید مشتری از شما خرید کند ؟
   البته بازاریابی محتوایی نسبت به بازاریابی تلفنی یا بازاریابی رو در رو بسیار راحت تر می باشد و صد در صد درآمد بیشتری هم نصیب شما خواهد کرد، زیرا شما خودتان رئیس خودتان هستید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 • باسلام خدمت استاد مبصرفر، خدا قوت…

  سئوالم این است که این دوره در واقع همان دوره های وبمستران هوشمند که توسط همکارهایتان از جمله همیار وردپرس یا وان کلیک تدریس می شود، است؟ و یا مثلا دوره “راز یک میلیون دلاری من” آقای عرفانی زاده؟ اگر بله، چرا قیمت دوره شما کم است؟

  و اگر خیر، لطفا بفرمایید دقیقا این دوره، چه دوره ای است و قرار است چه چیزهایی رو آموزش ببینیم؟ و اینکه آیا بعد از گذراندن این دوره نیاز به دوره های دیگر نیز در زمینه کسب و کار اینترنتی خواهیم داشت یا خیر؟

  • درود بر شما
   دوست عزیز، این یک دوره کاملا اختصاصی می باشد که توسط فکر آبی تدوین و طراحی شده است و هیچ ارتباطی با سایر دوره هایی که فرمودید ندارد.
   آنچه در این دوره تدریس میشود را در صفحه دوره و فیلم وبینار که موجود است و می توانید در همین صفحه آن را دانلود کنید کاملا توضیح داده شده است.
   در این دوره شما یک ایده انتخاب میکنید و آن ایده را به یک کسب و کار اینترنتی پولساز و مجهز به سیستم بازاریابی فوق حرفه ای تبدیل میکنید. یعنی از صفر تا فوق حرفه ای یک کسب و کار اینترنتی و سیستم بازاریابی را یاد خواهید گرفت.
   اما این دوره تنها آموزش دیدن نیست، بلکه در این دوره پس از هر جلسه شما دستورالعمل هایی دریافت میکنید که موظف به اجرای آنها هستید، این موضوع پس از اجرای هر دستورالعمل باید به اطلاع مربی دوره برسد تا اشکالات به صورت کامل رفع شود، در غیر این صورت اخطار دریافت خواهید کرد. این یعنی هیچ بهانه ای برای اجرا نکردن دستورالعمل ها مورد قبول نیست، زیرا پس از اتمام دوره شما باید یک خروجی ملموس را داشته باشید. جلسات کپسول انرژی و طوفان فکری نیز در این دوره وجود دارد.
   همچنین پس از گذراندن این دوره شما نیاز به گذراندن هیچ دوره دیگری نخواهید داشت، زیرا آنچه شما برای ساخت یک کسب و کار اینترنتی پولساز نیاز خواهید داشت به صورت کامل در اختیار خواهید داشت.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 • سلام اقای مبصرفربرای ثبت نام تیکت فرستادم باهام تماس گرفتید وگفتیدهدف خودت رادرکسب وکاراینترنتی مشخص کن که چ هدفی داری وحوزه خودت رامشخص کن وگفتید ازفایل 100ایده استفاده کن من فایلش راازشماخریدم ولی هرچه جستجومی کنم متاسفانه پیداش نمی کنم امکان داردلینک اش رابفرستید.درضمن امکان هزینه دوره قابل تقسیط هست باسپاس فراوان ازشما

 • سلام و خداقوت.
  منظور شما از جلسات آنلاین،جلسات گروهیه یا انفرادی؟
  یعنی برای هر فرد به صورت جداگانه جلسه آنلاین برگزار میشه؟

  • درود بر شما
   دوست عزیز، جلسات آنلاین به صورت گروهی برگزار می شود.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 • سلام امروز با سایت خوب شما آشناشدم و دارم بال درمیارم که همچین سایت نابی پیدا کردم
  ببخشید ممکنه بگید موضوع آموزشی هرجلسه چیه؟
  توضیحات خوب و کاملی نوشتید اما میخواستم بدونم که این 15جلسه که فرمودین در هرجلسه درباره چه موضوعی صحبت میشه؟
  با تشکر از مدیریت محترم سایت

  • درود بر شما
   دوست عزیز، تمام موضوعات در صفحه محصول نشوته شده و همچنین در فیلم وبینار که می توانید اون رو از همین صفحه دانلود بفرمایید به صورت کامل توضیح دادیم، آنچه که برای استارت و ساخت کسب و کار اینترنتی لازم می باشد تا سطح حرفه ای آموزش داده می شود و همچنین به صورت حرفه ای یاد خواهید گرفت که چگونه سیستم پولسازی و بازاریابی کسب و کار اینترنتی خودتان را استارت بزنید که همگی این کارها را یک مربی برای شما بررسی خواهد کرد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  • درود بر شما
   دوست عزیز این یک دوره جامع می باشد و در دوره بعدی شما می توانید شرکت کنید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 • با سلام خدمت آقای مبصر فر
  میخاستم بدونم با شرکت در این دوره جامع باز هم احتیاج به خرید سایر بسته های آموزشی نیز هست؟؟!

  • درود بر شما
   دوست عزیز، دوره جامع از نامش پیداست که با شرکت در این دوره دیگر نیاز به بسته آموزشی دیگری نخواهید داشت.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود دوره 6 جلسه ای آموزش ایمیل مارکتینگ
6 درس کاملا رایگان
ما هم مانند شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود رایگان ویژه نامه فکر آبی
با دانلود ویژه نامه تنها 5 ثانیه فاصله دارید !
شکارچی مشتریان وب سایت خودتان شوید
شش کلید طلایی افزایش فروش
فروشنده خاموش را بیدار کنید !
70 دقیقه ویدئو آموزشی به همراه صوت
دانلود رایگان رازهای کسب و کار اینترنتی
پرده از اسرار کسب درآمدهای میلیونی از اینترنت بردارید
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 2 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
دو ساعت آموزش رایگان به صورت ویدئویی
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
این آموزش رایگان به ایمیل شما ارسال می شود
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
می خواهم زودتر از همه فیلم این وبینار را تهیه کنم
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
چه چیزی رو دوست داری رایگان یاد بگیری ؟
اینجا کلی آموزش های رایگان ویدئویی براتون آماده کردم
آموزش هایی براتون در نظر گرفتم که بیش از 1.000.000 تومان ارزش دارند
کدوم آموزش برای من مناسبه و منو به هدفم میرسونه ؟
برای شروع کسب و کار اینترنتی پولساز کلید "کسب و کار اینترنتی"
برای افزایش فروش با کمترین تلاش کلید "بازاریابی اینترنتی"
آخرین مرحله برای بهترین انتخاب شما
اگر مدرس، متخصص، مشاور، سخنران، استاد دانشگاه هستید یا چیزی برای یاد دادن به دیگران دارید "مدرسان پولساز"
در غیر اینصورت "شروع میکنم" را انتخاب کنید.
زودتر از بقیه از فرصت پولسازی سال 97 باخبر شوید
دانلود رایگان رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی
همین حالا رازهایی را دانلود می کنید که برای همیشه آینده مالی و جایگاه اجتماعی شما را دگرگون خواهد کرد.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
دانلود رایگان رازهای بازاریابی اینترنتی
کمتر از 30 ثانیه تا دانلود رایگان رازهای افزایش فروش وب سایت خودتان فاصله دارید!
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
پنج راز بازاریابی اینترنتی که فروش سایت شما را سه برابر خواهد کرد در قالب پنج ویدئو قابل دانلود و رایگان
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا کسب و کار اینترنتی را در قالب 7 درس ویدئویی قابل دانلود به صورت کاملا رایگان یاد بگیرید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 2 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا در دوره رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی در قالب 5 درس ویدئویی قابل دانلود شرکت کنید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
50%
تخفیف فقط همین حالا
فقط همین حالا می توانید بسته 100 ایده کسب و کار اینترنتی پولساز را با 50% تخفیف تهیه کنید، این پیشنهاد هرگز تکرار نخواهد شد.
80%
تخفیف برای تهیه جلسه اول
من میخواهم هر گونه ریسکی را برای شما از بین ببرم و به شما اطمینان خاطر بدهم آموزش های این بسته فوق العاده هستند، بنابراین می توانید جلسه اول مدرسان پولساز آنلاین را با 80% تخفیف تهیه کنید و در صورت رضایت بسته جامع را سفارش دهید.
تخفیف
فقط 9600 تومان