3 عامل کلیدی کسب و کار اینترنتییک مسابقه در فکر آبی برگزار شد و عزیزان زیادی با مشارکت در این مسابقه باعث شدن، اطلاعاتشون با بقیه به اشتراک گذاشته بشه و نظرهای متفاوتی رو در این چالش شاهد بودیم، اما باید بگم که پاسخ های داده شده هر کدام در مرحله خاص خودشان قابل پیاده سازی هستند اما با توجه به این مقاله متوجه میشیم کدام سه عامل، کلید های یک کسب وکار اینترنتی هستند.

 

 

 

سوال مسابقه 3 عامل کلیدی کسب و کار اینترنتی

یک : بعد از انتخاب ایده و نوع کسب و کار اینترنتی مهمترین قدم چه چیزی می باشد که بسیار مهم می باشد و باید به اندازه کافی برای آن وقت بگذارید.

 

دو : مهمترین کاری که بعد از راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید وب سایت شما انجام دهد چیست و اگر آن بخش در وب سایت شما موجود نباشد انگار اصلا وب سایتی ندارید ؟

 

سه : مهمترین عاملی که باعث در دسترس بودن و بالا بودن سرعت سایت می شود چیست ؟

 

 

پاسخ مسابقه 3 عامل کلیدی کسب و کار اینترنتی

یک : شما باید به اندازه کافی روی نام کسب و کارتان وقت بگذارید، زیرا یک نام خوب می تواند به راحتی در ذهن ها باقی بماند و باعث شود افراد زیادی دوباره به وب سایت شما بازگردند، برخی از دوستان به موارد دیگر همچون بازار هدف و نوع محصولات اشاره کردند که در پاسخ باید بگم زمانیکه شما در مرحله ایده پردازی و انتخاب نوع کسب و کارتان می باشد همه این مراحل رو پشت سر گذاشته اید.

 

دوم : مهمترین کاری که وب سایت شما باید انجام دهد این است که اطلاعات علاقه مندان به کسب و کارتان را جمع آوری کند و این کار به وسیله صفحات فرود انجام می شود، یعنی اگر شما صفحه فرودی نداشته باشید عملا وب سایتی هم ندارید، برخی از دوستان به سئو اشاره کردند که البته باید این مورد رو حتما در نظر بگیرید و اصولا این عامل هنگام راه اندازی سایت و در طول کسب و کار تان باید انجام پذیرد که بدون صفحات فرود هم شما به نتیجه مناسبی نخواهید رسید. مگر در موارد خیلی خیلی خاص

 

سوم : هاست وب سایت شما بزرگترین عامل تعیین کننده در دسترس بودن و سرعت سایت می باشد و اگر سرویس دهنده هاست شما به اندازه کافی خوب نباشد، به زودی کسب و کار اینترنتی شما دچار مشکل خواهد شد، البته برخی از دوستان به عوامل دیگری هم اشاره کرده بودن که باید عرض کنم بقیه موارد بعد از هاست شما مهم می باشند و صد البته که اگر هاست شما در ایران باشد سرعت بالاتر خواهد بود.

 

لیست برندگان مسابقه

. نام کاربری amir (بهترین پاسخ) – برنده بسته بزرگ کسب و کار اینترنتی

. آقای توحید عبدالهی نفر دوم – برنده بسته فوت و فن کسب و کار اینترنتی

. آقای حامد ذوقی نفر سوم – برنده بسته فوت و فن کسب و کار اینترنتی

 

بقیه دوستانی هم که در این مسابقه شرکت کرده اند به دلیل مشارکتی که انجام دادند و هچنین پاسخ های جالبی که جهت افزایش اطلاعات یکدیگر ارائه نمودند، می توانند از طریق ایمیل درخواست کد تخفیف جهت تهیه محصولات فکر آبی را  بدهند و این فرصت فقط تا 95/03/15 امکان پذیر می باشد.

 

از اینترنت کسب درآمد کنید…

آموزش رایگان راه اندازی کسب و کار اینترنتی

کسب درآمد از وب سایت

3 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید
  من این هفت مرحله را قبلا گرفتم
  نیاز به ارسال نیست
  فک کردم چیز جدیدیه
  ممنونم از لطف شما

 2. سلام . میخواستم یه سوال بپرسم. جوابی که من دادم با نفر اول تفاوت چندانی نداشت ! لطفا یکبار دیگه چک کنید. ممنون. کاش بین جوابهای نزدیک قرعه کشی میکردید.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی پاسخ شما در مقایسه با نفر اول تفاوت دارد، منظور ما ترافیک یا محصول یا سئو نبود و فقط صفحه فرود بود.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *