ایده های کسب و کار اینترنتیایده های کسب و کار اینترنتی درست همان غولی می باشند که ممکن است شما را هم از شروع یک کسب و کار اینترنتی بازداشته باشند، اما چرا ایده کسب و کار اینترنتی تا به این حد برای شما مهم است و در انتخاب آن دچار مشکل هستید، در صورتیکه بیش از 1000 ایده در دنیا وجود دارد و اکثر آنها ریشه در نیاز های مردم دارد.

 

 

ایده های کسب و کار اینترنتی را بهتر بشناسید

اولین قدم کسب و کار اینترنتی شما انتخاب یک ایده می باشد و اکثر ایده های کسب و کار اینترنتی اجرا شده در دنیا بر اساس مشکلاتی است که در بین مردم و افراد جامعه وجود داشته و حالا تبدیل به یک کسب و کار اینترنتی چند میلیون دلاری شده است، ایران با توجه به بازار بسیار بزرگی که دارد شما می توانید هر کدام از این نیاز ها را با یک ایده سایده به راحتی رفع کرده و درآمد های چند میلیونی در ماه به دست آورید.

 

چند ایده کسب و کار اینترنتی

یک دایرکتوری ایجاد کنید : یکی از بزرگترین نیازهای جامعه امروز با توجه به رشد جمعیت، ازدیاد کسب و کارها و نیازها و مسافرت ها وجود یک دایرکتوری آنلاین می باشد، شاید برخی به یاد کتاب های زرد و راهنمایی بیفتند که در آنها مشاغل معرفی می شدند اما کارآیی آنها رفته رفته کم شده و مردم به دنبال راه حل سریعتری می باشند و این نیاز را میشود از طریق این دایرکتوری ها رفع نمود.

 

وب سایت امانت فروشی آنلاین : یکی از ایده هایی می باشد که شاید خیلی از شماها نمونه خارجی آن را دیده باشید و حتی آن را بشناسید اما چند نفر از شما این ایده را به خوبی می شناسد و یا حتی آن را اجرا کرده است، برخی هم با شنیدن این نام یاد سمساری های قدیم می افتند و یا حتی یاد اپلیکیشن دیوار اما در اینجا موضوع کمی فرق خواهد کرد.

 

امانت فروشی شما چند مزیت خواهد داشت، اول از همه اینکه شما پرداخت را برای هر دو طرف ضمانت خواهید کرد، دوم اینکه شما می توانید برای کالاهای خاص هر هفته چند مزایده آنلاین داشته باشید و تنها با ترکیب همین دو مزیت شما می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید که به سایت شما اعتماد خواهند کرد.

 

مارکت پلیس آموزش : مدرسان مختلفی وجود دارند که نمی دانند کجا آموزش های خودشان را برای فروش ارائه کنند و وقت داشتن یک وب سایت و اداره کردن آن را هم ندارند، اکثر مارکت پلیس های موجود نیز موضوعاتی بسیار تکراری دارند، کافی هست شما بازار خودتان را پیدا کنید.

 

فروش کارهای دستی : اگر شما کارهای دستی انجام می دهید به راحتی می توانید از این هنر خودتان در فضای اینترنت کسب درآمد کنید، مهم نیست کار دستی شما چیست حتی از یک کار دستی ساده هم می توانید درا»د خوبی به دست بیاورید، مانند : ساخت کیف های چرمی، کارت پستال و تبریک دستی به سفارش مشتری، دستبندهای بافتنی و ….

 

آموزش دادن آنلاین : اگر شما در زمینه ای متخصص هستید و یا اینکه چیزی برای یاد دادن به دیگران دارید به راحتی می توانید آن را به ثروت تبدیل کنید، افراد دوست دارند به جای آنکه وقت خودشان را بابت حضور در کلاس های حضوری هدر بدهند در کلاس های غیر حضوری شرکت کنند و اینترنت درست همان فضایی می باشد که شما به راحتی میت وانید با این دسته از افراد ارتباط برقرار کنید و پول خوبی هم به دست بیاورید.

 

مدل های کسب درآمد از ایده های کسب و کار اینترنتی

برخی فکر می کنند همین که ایده کسب و کار اینترنتی گفته شود همه کار تمام است و از همین فردا می توان آن را شروع کرد، اما در بسیاری از مواقع به دلیل نا آگاهی از مدل های کسب درآمد به فروش مناسبی دست پیدا نخواهند کرد و نا امیدانه کسب و کار اینترنتی خوشان را رها می کنند و غافل از آنکه یک نفر دیگر همان کسب و کار را به بهترین شکل اداره می کند.

 

به صورت مثال شما فکر می کنید یک دایرکتوری چگونه می تواند کسب درآمد کند و چگونه باید دایرکتوری خودش را کامل کند ؟

 

شاید همه پاسخ دهید که با تبلیغات بنری می توان کسب درآمد کرد اما باید بگویم اگر به انتظار گرفتن تبلیغات هستید به زودی دلسرد خواهید شد.

 

البته مدل تبلیغات بنری صد در صد در برنامه آینده وب سایت خواهد بود، اما بگذارید به دنبال یک مدل درآمد جالبتر برویم و آن هم حق پرداخت عضویت می باشد، اما شاید شما کمی تعجب کنید و بگویید به این شکل کسی حاضر نمی شود که کسب و کار خودش را آنجا ثبت کند.

 

پاسخ من به این سوال این است که قرار نیست بابت ثبت مشاغل پولی بگیریم، بلکه قرار است کسانی که دوست دارند پس از جستجو یک مشتری در صفحه اول پیشنهاد ها قرار بگیرند می توانند حق اشتراک بپردازند و در صفحه اول پیشنهاد ها قرار بگیرند، در غیر اینصورت معلوم نخواهد بود پیشنهاد چندم باشند.

 

آیا به دنبال ایده های بیشتر برای کسب درآمد از اینترنت هستید ؟

7 پاسخ

 1. سلام
  در مورد ایده دوم که امانت فروشی آنلاین هست … نمونه داخلی داره … سایت esam.ir (خرید و فروش اینترنتی ) که اتفاقا بخش مزایده هم داره و همچنین ضمانت هم میکنه خرید ها رو…

  به نظر من تنها راه برای پیدا کردن ایده جدید اینه که دنبال مشکل بگردیم و بعد از پیدا کردن مشکل، راه حل جدیدی برای اون مشکل انتخاب کنیم … که این راه حل جدید میشه ایده ما و تازه باید اون رو بررسی کنیم و ببینیم میشه این ایده رو تبدیل به مدل کسب و کار کرد یا خیر.

  من همیشه سازنده اپلیکیشن واتس آپ (یان کوم) رو برای بقیه دوستان مثال میزنم که چطور مشکل رو فهمید و برای حل مشکل ایده جدید رو پیدا کرد… یان کوم دقیقا مشکل رو در خود جامعه و در بین مردم پیدا کرد اما مشکل چی بود ؟ یان کوم مشاهده می کرد زمانی که دو نفر به هم میرسیدن اولین چیزی که به هم میگفتن این بود که ( هی چه خبر ؟ ) دقیقا ایده واتس اپ از این سوال گرفته شد و یان کوم کاری کرد تا ارتباطات خیلی خیلی راحت و ساده بشه…

  1. درود فراوان
   دوست گرامی در کتاب 10 ایده کسب و کار اینترنتی به چندین ایده دیگر هم پرداختیم، اما یک نکته هم خدمت شما عرض کنم که همیشه نیاز نیست صد در صد ایده جدید باشد، گاهی یک تغییر در یک ایده، ایده جدیدتری را خلق میکند، به صورت مثال واتس آپ ایده جدیدی نبود بلکه نیاز جدیدی را رفع نمود.

   یا اینکه شما در صنعت نوشابه سازی دقت بفرمایید، برند کوکاکولا و پپسی سال هاست با یکدیگر رقابت می کنند و می توان گفت در نوع محصول هیچ تفاوتی با سایر برندهای نوشابه سازی ندارند، تنها تفاوت آنها نوع ارائه محصول، جایگاه سازی آن و نفوذ در بازار می باشد، حتی طعمی که شما گاهی احساس می کنید ناشی از احساسی می باشد که این برندها به شما منتقل می کنند. استراتژی ارائه محصول و ایده هم بسیار مهم است و واتس آپ از یک استراتژی مناسب برای عرضه استفاده کرد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی هر ایده می تواند مناسب یک عده باشد، شاید این ایده ها برای شما مناسب نباشند اما مطمئن باشید آنقدر ایده معرفی خواهیم کرد که باعث شگفت زده شدن شما بشود. در ضمن هر کدام از ایده های معرفی شده اگر به خوبی اجرا شوند می توانند به کسب و کار های بسیار مناسبی تبدیل شوند.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 2. با سلام
  از مطالب آموزشی تون بسیار سپاس گذارم.
  در واقع در ایران، مردم بیشتر به دنبال ایده هایی هستن که در ایران اجرایی شدن و به موفقیت رسیدن.و برای رسیدن به موفقیت در اجرایی کردن آن ایده ها باید زمان زیادی رو صرف کنن و تلاش زیادی کنن تا به موفقیت برسن و بعضیا هم در ابتدای مسیر، مسیر رو رها میکنن و بیخیال میشن.
  زمانی که ایده متا فکر به ذهنمون خورد، در ابتدای مسیر چیز زیادی برای ارائه نداشتیم ولی زمان همه چیز رو تغییر داد و با استمرار و پشتکار، به موفقیت رسیدیم و به موفقیت های بزرگ هم خواهیم رسید. محصولاتی رو در سایت قرار دادیم که در ایران نظیر ندارند و تک هستند.

  امیدوارم که همیشه موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود دوره 6 جلسه ای آموزش ایمیل مارکتینگ
6 درس کاملا رایگان
ما هم مانند شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود رایگان ویژه نامه فکر آبی
با دانلود ویژه نامه تنها 5 ثانیه فاصله دارید !
شکارچی مشتریان وب سایت خودتان شوید
شش کلید طلایی افزایش فروش
فروشنده خاموش را بیدار کنید !
70 دقیقه ویدئو آموزشی به همراه صوت
دانلود رایگان رازهای کسب و کار اینترنتی
پرده از اسرار کسب درآمدهای میلیونی از اینترنت بردارید
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 180 ساعت آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت را از دست خواهید داد...
4 درس ویدئویی 180 دقیقه آموزش رایگان
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
این آموزش رایگان به ایمیل شما ارسال می شود
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
می خواهم زودتر از همه فیلم این وبینار را تهیه کنم
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
چه چیزی رو دوست داری رایگان یاد بگیری ؟
اینجا کلی آموزش های رایگان ویدئویی براتون آماده کردم
آموزش هایی براتون در نظر گرفتم که بیش از 1.000.000 تومان ارزش دارند
کدوم آموزش برای من مناسبه و منو به هدفم میرسونه ؟
برای شروع کسب و کار اینترنتی پولساز کلید "کسب و کار اینترنتی"
برای افزایش فروش با کمترین تلاش کلید "بازاریابی اینترنتی"
آخرین مرحله برای بهترین انتخاب شما
اگر مدرس، متخصص، مشاور، سخنران، استاد دانشگاه هستید یا چیزی برای یاد دادن به دیگران دارید "مدرسان پولساز"
در غیر اینصورت "شروع میکنم" را انتخاب کنید.
زودتر از بقیه از فرصت پولسازی سال 97 باخبر شوید
دانلود رایگان رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی
همین حالا رازهایی را دانلود می کنید که برای همیشه آینده مالی و جایگاه اجتماعی شما را دگرگون خواهد کرد.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
دانلود رایگان رازهای بازاریابی اینترنتی
کمتر از 30 ثانیه تا دانلود رایگان رازهای افزایش فروش وب سایت خودتان فاصله دارید!
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
پنج راز بازاریابی اینترنتی که فروش سایت شما را سه برابر خواهد کرد در قالب پنج ویدئو قابل دانلود و رایگان
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا کسب و کار اینترنتی را در قالب 7 درس ویدئویی به صورت رایگان یاد بگیرید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 2 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا در دوره رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی در قالب 5 درس ویدئویی قابل دانلود شرکت کنید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
50%
تخفیف فقط همین حالا
فقط همین حالا می توانید بسته 100 ایده کسب و کار اینترنتی پولساز را با 50% تخفیف تهیه کنید، این پیشنهاد هرگز تکرار نخواهد شد.
80%
تخفیف برای تهیه جلسه اول
من میخواهم هر گونه ریسکی را برای شما از بین ببرم و به شما اطمینان خاطر بدهم آموزش های این بسته فوق العاده هستند، بنابراین می توانید جلسه اول مدرسان پولساز آنلاین را با 80% تخفیف تهیه کنید و در صورت رضایت بسته جامع را سفارش دهید.
تخفیف
فقط 9600 تومان
برای تبدیل گوشیت به ماشین پولسازی، پاتو بزار روی گاز
برای شرکت در دوره رایگان کسب و کار موبایلی ایمیل صحیح خودتان را وارد کنید، چون درس ها به ایمیل شما ارسال میشوند...
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل و شماره تماس خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید
دسترسی کامل به مینی دوره رایگان
کسب درآمد از اینستاگرام
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید