کسب و کار اینترنتی

آموزش فوت و فن کسب درآمد از اینترنت

۱۶۷ هزار تومان 

دانلودی / پستی

مخاطبان این بسته : افرادی که می خواهند از اینترنت کسب درآمد کنند اما نمی دانند باید چگونه شروع کنند، همچنین افرادی که کالا، خدمات یا تخصصی را می خواهند در اینترنت بفروشند اما وب سایت ندارند و هیچ دانشی هم از کسب و کار اینترنتی ندارند.

محتویات بسته : ۱۰ ساعت آموزش ویدئویی + اسلایدهای دوره + ابزارهای مورد نیاز

سفارش این محصول

آیا شما به دنبال یک درآمد پایدار و رویایی  به روش تکثیر ویروس می باشید ؟

اگر به دنبال یک درآمد رویایی می باشید، من می توانم به شما توسط سیستم کسب درآمد پایدار کمک کنم، سیستمی که برای شما می تواند درآمد های قابل پیش بینی و بر اساس نیاز شما ایجاد کند، درست مانند انسانی که توسط تکثیر یک سلول ایجاد می شود.

 

یک انسان قبل از تولد فقط یک سلول است اما پس از چند ثانیه به دو سلول تبدیل می شود، سپس این دو سلول دو برابر شده و این روند آنقدر ادامه می یابد تا یک انسان کامل متولد می شود و به همین ترتیب بزرگ می شویم اما تمام این اتفاقات با سرعت بسیار باور نکردنی رخ می دهد، چون یک سلول باید چندین میلیارد برابر رشد و تکثیر یابد تا یک انسان متولد شود، حالا شما می توانید با همین روش در فضای اینترنت کسب و کار ایجاد کنید و کسب درآمد کنید.

 

یعنی درست مانند یک ویروس خودتان را تکثیر کنید و به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید (درست مانند یک ویروس که منتشر می شود) و در نهایت فروش بیشتری را با این سیستم تکثیر سلولی تجربه خواهید کرد. اگر می خواهید این روش را یاد بگیرید با ما باشید.

چگونه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی و از آن کسب درآمد کنیم ؟

این بسته آموزشی یک نقشه راه برای شما می باشد که می خواهید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید و کسب درآمد کنید، ولی نمی دانید باید چگونه این کار را انجام دهید و اطلاعات کافی ندارید.

 

اگر شما هم دوست دارید یک وب سایت داشته باشید و از اینترنت کسب درآمد کنید اما طراحان وب سایت به شما قیمت های بسیار بالایی می گویند، ما به شما کمک می کنیم دیگر نیازی به پرداخت چنین هزینه هایی نداشته باشید.

 

آنچه برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی و ساخت یک وب سایت نیاز دارید به صورت کاملا عملی و قدم به قدم به شما آموزش داده خواهد شد و در انتهای این آموزش شما صاحب یک وب سایت برای کسب درآمد از اینترنت خواهید شد.

شما می خواهید جای کدامیک از افراد در تصویر زیر باشید ؟

کسب درآمد از اینترنت یا کار کردن برای دیگران

آیا شما هم دوست دارید برای خودتان کار کنید ؟

. آیا واقعا می خواهید برای خودتان کار کنید ؟

. آیا همیشه به دنبال یک شغل مناسب بوده اید ؟

. آیا از کار کردن برای دیگران خسته شده اید ؟

. آیا بارها نشده که به درآمد بیشتر فکر کنی ؟

. آیا بارها از خودتان نپرسیدید تا کی می خواهی برای دیگران کار کنی ؟

. آیا تا حالا نشده که بخواهی یک کار دوم برای خودت راه بندازی تا وقتی به نتیجه رسید مستقل بشی ؟

 

اگر پاسخ تمام سوالات شما یک بله محکم هست باید به شما تبریک بگم، شما فرد مناسبی برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید و چون کسانی که یک انگیزه قوی در خودشان دارند، درست مثل شما، در این راه خیلی سریعتر به نتیجه خواهند رسید و به درآمد زایی میرسند.

 

گارانتی دوره

آیا باید دانش خاصی داشته باشیم ؟

برای استفاده از آموزش های این بسته و راه اندازی کسب و کار اینترنتی نیاز نیست که شما دانش خاصی داشته باشید، همین قدر که بلد هستید با کامپیوتر کمی کار کنید کافی می باشد.

 

آنچه که لازم خواهید داشت در این بسته به زبان ساده و ۱۰۰ درصد عملی به شما آموزش خواهیم داد، به شکلی که پس از پایان این دوره شما به یک متخصص راه اندازی کسب و کار اینترنتی تبدیل خواهید شد و خودتان از این موضوع شگفت زده می شوید. بنابراین برای کسب درآمد از اینترنت آماده باشید.

چه چیزهایی توی این ۱۰ ساعت ویدئو آموزشی یاد میگیرم ؟

. آنچه برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید بدانید

. آشنایی با رازهای کسب درآمد از اینترنت

. آشنایی با ترفندهای جذب اعتماد مشتریان

. چگونه صیاد مشتریان شویم ؟

. چگونه بهترین هاست و دامنه را تهیه کنیم

. ۸ سلاح برتر که می تواند کسب و کار اینترنتی شما را تضمین کند.

. آشنایی با ۸ وظیفه حیاتی یک مدیر کسب و کار اینترنتی موفق

. آموزش طراحی وب سایت و سیستم فروش بدون نیاز به کدنویسی

. آموزش قرار دادن انواع محصولات درون وب سایت

. آموزش اتصال سایت به درگاه پرداخت آنلاین بانکی

. چگونه وب سایتمان را به مرکز درآمد تبدیل کنیم

. آشنایی با روش های افزایش بازدید کننده وب سایت

. و مطالب بسیار مفید و کاربردی دیگر برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 

چرا من رفتم سراغ کسب و کار اینترنتی ؟

با یکی از دوستانم داشتیم درباره کسب و کار اینترنتی حرف میزدیم، من میگفتم نمیشه از اینترنت پول دربیاری اما اون اصرار داشت میشه از این راه کلی پول درآورد، با هم دیگه اون روز کلی بحث کردیم و گفتم تا به من ثابت نکنی قبول نمیکنم، دوستم هم قبول کرد و قرار شد فردا به دفتر کارش برم.

 

روز بعد من هم رفتم دفتر کارش، البته با تعجب متوجه شدم دفتر کاری که میگفت یک اتاق پر از جنس های مختلف در یکی از اتاق های خونشون بود، به علاوه یک کامپیوتر، یک خط تلفن و یک پرینتر، خلاصه همون جا نشستیم روی یک صندلی چوبی که فقط نشیمنگاه و پشتی اون کمی نرم بود و دقیقا کنار دست خودش و کامپیوتر قرار داشت.

 

وارد وب سایتش شد و فروش چند ماه قبلش رو به انتخاب من از طریق سیستم فروشگاه اینترنتی بهم نشون داد، داشتم از تعجب شاخ در میوردم، هر ماهی رو که نشون میداد بالای ۵ الی ۶ میلیون تومان فروش داشت، البته این موضوع مربوط به سال ۸۵ می باشد.

 

خلاصه سرتون رو درد نیارم، من هم از همون روز شیفته کسب و کار اینترنتی شدم، و دیوانه وار رفتم دنبال یادگیری و راه اندازی چند وب سایت که یکی از این وب سایت ها در زمینه فروش فیلم های آموزشی رشته های مختلف ورزشی به همراه چند قلم لوازم ورزشی تخصصی بود، توی این راه با مشکلاتی روبرو شدم و سعی کردم برای هر کدوم راه حل مناسبی پیدا کنم، یاد گرفتم چه جوری میشه یک کسب و کار اینترنتی خوب و موفق رو ایجاد کرد، چه جوری میشه فروش رو افزایش داد و خلیی موارد دیگه، حالا هم بعد از چندین سال تجربه با فکر آبی در خدمت شما دوستان عزیز هستم.

گارانتی دوره
کسب و کار اینترنتی فروشنده 24 ساعته شما

فکر می کنید در روز چند ساعت می توانید کار کنید و به چند نفر میفروشید ؟

اگر شما صاحب یک فروشگاه در بازار باشید فکر می کنید چند ساعت در روز می توانید کار کنید ؟ مطمئن باشید ساعات کار شما محدود خواهد بود و یا حتی بعضی از روزها به دلایل مختلفی مثل بیماری، مسافرت، تعطیلات و…. تعطیل خواهد بود.

 

حتی اگر هم فروشنده استخدام کنید باز هم ممکن است فروشنده شما بیمار شود، به فروشنده باید حقوق و بیمه پرداخت کنید، اما یک وب سایت خستگی ناپذیر است، نیازی به حقوق و بیمه ندارد و تمام سال را به صورت شبانه روزی بدون هیچ شکایتی برای شما کار خواهد کرد.

 

فروشگاه شما در فروش بسیار محدود می باشد، چون فقط می توانید شهر خودتان و محدوده خودتان را پوشش دهید، بنابراین درآمد شما یک محدوده خاصی خواهد داشت اما با داشتن یک وب سایت شما دیگر بازار نامحدودی خواهید داشت، زیرا اگر شما کمی تبلیغات کنید در تمام کشور وب سایت شما قابل دیدن خواهد شد.

چرا این بسته آموزش کسب و کار اینترنتی متفاوت است ؟

۱٫ آموزش های این بسته بر خلاف سایت آموزش های موجود در بازار کاملا عملی می باشند

۲٫ تمام این آموزش ها بارها برای راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی مختلف بررسی شده اند

۳٫ در این بسته آموزش شما با راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی آشنا می شوید، نه فقط طراحی وب سایت

۴٫ برای استفاده از آموزش های این بسته شما نیاز به هیچ دانش خاصی نخواهید داشت

۵٫ پس از تهیه این بسته شما می توانید از طریق تلگرام سوالات خودتان را بپرسید و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسختان را دریافت کنید.

 

امکاناتی که با خرید این محصول دریافت خواهید کرد

۱٫ پشتیبانی از شما به صورت کاملا آنلاین از طریق تلگرام و ایمیل

۲٫ سریعترین سیستم پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما

۳٫ دریافت به روز رسانی ها به صورت رایگان، در صورت هر گونه به روز رسانی

۴٫ دریافت پنل VIP با آموزش های کاملا اختصاصی

پنل VIP چی هست ؟

پنل VIP فضای اموزشی بسیار اختصاصی می باشد که در آنجا شما با آموزش های نامحدود و تکمیلی روبرو خواهید شد، یعنی شما فقط یک محصول با آموزش های ثابت تهیه نمی کنید، بلکه همیشه می توانید با توجه به نیازهای ایجاد شده در فضای کسب و کار آموزش  های جدید دریافت کنید.

 

حتی شما می توانید درخواست آموزش های تکمیلی بدهید، اگر احساس می کنید نکته ای نیاز هست در قالب یک آموزش ایجاد شود به راحتی می توانید در این پنل اعلام کنید تا در صورت امکان آن آموزش برای شما ایجاد شود.

 

حتی اگر دوستان خاطره ای یا تجربه ای از موفقیت خودشان دارند می توانند آن را برای ما ارسال کنند تا با بقیه دوستان به اشتراک گذاشته شود و بسیاری امکانات دیگر…

 

 

پنل کسب و کار اینترنتی
من هم می خواهم عضو VIP بشوم

دومین فرصت کسب درآمد که به شما آموزش می دهیم ؟

اگر حتی نخواهید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید به راحتی با آموزش های این بسته شما می توانید یک طراح سایت شوید و برای دیگران وب سایت طراحی کنید، آیا می دانید کمترین دستمزد طراحی یک وب سایت ۱/۰۰۰/۰۰۰ تا ۳/۰۰۰/۰۰ تومان می باشد ؟

 

اگر سابقه کار شما کمی بیشتر شود می توانید بابت طراحی هر وب سایت یا فروشگاه اینترنتی تا ۳/۰۰۰/۰۰۰ تا ۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان هم دریافت کنید، البته شما فقط طراح وب سایت نخواهید بود بلکه با آموزش های این بسته می توانید نکاتی را به افراد آموزش دهید که کسب و کار اینترنتی بهتری داشته باشند و بابت همین نکات دستمزد مشاوره بگیرید.

نظر برخی از استفاده کنندگان این بسته آموزشی

 

نظر صوتی آقای قدیری (محقق و کارآفرین کسب و کار اینترنتی) درباره این محصول

 

نظر صوتی آقای خالدی درباره محصول آموزش کسب و کار اینترنتی

 

نظر صوتی آقای علیرضا امینیان درباره محصول آموزش کسب و کار اینترنتی

 

نظر صوتی آقای محمد عزیزی آموزش کسب و کار اینترنتی

 

نظر صوتی آقای امتی درباره محصول آموزش کسب و کار اینترنتی

گارانتی دوره