آموزش بازاریابی اینترنتیآموزش جامع بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش از صفر تا صد

نوع محصول : دانلودی / پستی

فرمت آموزش : ویدئو

ارزش این محصول :  ۲۳۷۰۰۰ تومان  

مدت آموزش : ۶ ساعت و ۷ دقیقه

افزایش فروش ۱۰۰ درصدی در یک سال

اولین محصول آموزش جامع بازاریابی اینترنتی

سفارش محصول بازاریابی اینترنتی

 

چرا هر چی تبلیغ می کنم فروش نمی کنم ؟

هر روزه سایت های زیادی بابت تبلیغات هزینه های بالایی می کنند، اما ۹۰% این تبلیغات حتی به اندازه ای فروش ایجاد نمی کنند که هزینه تبلیغات انجام شده به حساب آنها برگردد، این اتفاقی هست که هر روز بارها و بارها در فضای اینترنت اتفاق می افتد و صاحبان سایت ها را ناامید می کند.

 

بعضی ها تصور می کنند که مشکل از سایت هایی هست که برای آنها تبلیغ می کند و یا اینکه تبلیغات اصلا به درد نوع کسب و کار آنها نمی خورد، اما اینجا مشکل از سایت های تبلیغاتی نیست، بگذارید دو تا سوال از شما بپرسم :

 

۱- چرا در نقطه مقابل سایت شما سایت هایی وجود دارند که چندین برابر سایت شما هزینه تبلیغات می کنند و همیشه هم این تبلیغات را تکرار می کنند ؟

۲- به نظر شما اگر تبلیغات آنها فروش مناسبی را ایجاد نمی کرد آنها باز هم این تبلیغات را تکرار می کردند ؟

 

حتما هر روز هم می شنوید که فلان سایت با فروش محصولات خودش در اینترنت صاحب درآمد های میلیونی در ماه شده است و از خودتان می پرسید آنها چه کاری انجام می دهند که من از آن بی خبر هستم ؟ اگر بخواهم خیلی کوتاه پاسخ شما را بدهم باید بگویم آنها با تکنیک های بازاریابی اینترنتی به خوبی آشنا هستند و بودجه تبلیغات خودشان را خیلی هوشمندانه استفاده می کنند.

 

آنچه درمحصول آموزش بازاریابی اینترنتی خواهید آموخت

. آموزش ۱۱ تکنیک طلایی بازاریابی اینترنتی

. آموزش بازاریابی محتوا و وبلاگ نویسی جذاب

. چگونه صفحات فرود حرفه ای بسازیم ؟

. جدیدترین ترفندهای ایمیل مارکتینگ برای افزایش فروش

. آموزش ساخت بنرهای حرفه ای برای جذب بازدید کننده

. آشنایی با ترفندهای تبلیغات اینترنتی

. آموزش تکنیک های بازاریابی چریکی در وب

. آموزش سریع سئو وب سایت

. آشنایی با تکنیک های ضربتی افزایش ترافیک

. آموزش بازاریابی جوامع مجازی ( اینستاگرام، تلگرام و…)

. آموزش ۱۶ ترفند برای بهینه سازی فروشگاه های اینترنتی

. چگونه وب سایت شما مطابق اصول بازاریابی اینترنتی باشد

. چگونه بهترین سایت ها را برای تبلیغات پیدا کنیم

. چگونه بهترین مکان تبلیغات در وب سایت را پیدا کنیم

. آشنایی با موبایل مارکتینگ و تکنیک های آن

. کمپین چیست و نقش آن در افزایش فروش

. سه کارگاه کاملا عملی برای پیاده سازی آموزش ها

. و بسیاری مطالب کاربردی و جذاب دیگر …

 

 

داستان خودم

فروشگاه اینترنتی خودم رو با یک عالمه محصولات و اجناس عالی راه اندازی کرده بودم و منتظر مشتریانی نشستم که بیان و از من خرید کنن و من پولدار بشم، اما هر چی می گذشت هیچ اتفاقی نمیفتاد! کلافه شده بودم و داشتم به خودم لعنت میفرستادم که چرا این کار رو شروع کردم.

 

متاسفانه اون موقع راهنمای درستی برای حل این مشکل وجود نداشت مگر اینکه از یک آدم با سابقه سوال میکردی و یا میرفتی دنبال منابع زبان اصلی، اول رفتم سراغ همون دوستی که باعث شده بود من کسب و کار اینترنتی رو شروع کنم و توپم هم کاملا پر بود، می خواستم به محض اینکه رسیدم عصبانیتم رو سرش خالی کنم (البته این کار کاملا شتباه هست چون مقصر خودم بودم)، متاسفانه اون موقع یک کم زود جوش میاوردم و خوشبختانه الان آدم خونسردی هستم.

 

همین که رسیدم دوستم متوجه عصبانیت و ناراحتی من شد و سریعتر از من شروع کرد به صحبت کردن و جویا شدن حال من، شروع کردم به درد و دل کردن و متوجه شد که موضوع از کجا آب میخوره، بهم گفت : آخه تو یه وب سایت زدی هیچ کس هم آدرسش رو بلد نیست، تازه توی گوگل هم که هنوز ایندکس نشدی، چه جوری میخوایی فروش کنی آدم عاقل ؟

 

یک کم فکر کردم، دیدم بنده خدا راست میگه و من دارم راه رو اشتباه میرم، ازش سوال کردم باید چه کار کنم ؟ اون هم شروع کرد به راهنمایی، گر چند در حد خودش میتونست راهنمایی کنه اما بهم چند تا منبع انگلیسی معرفی کرد و گفت برو اینا رو بخون و سعی کن چند تا منبع بهتر هم خودت پیدا کنی.

 

خلاصه ماجرا این شد که من تازه فهمیدم باید تبلیغات و بازاریابی اینترنتی بلد باشم تا بتونم فروش کنم، در غیر اینصورت کسی ما رو نمیبینه که ازمون خرید کنه، البته در بین راه متوجه شدم که تبلیغات اینترنتی اینی نیست که خیلی از سایت ها انجام میدن و بازاریابی اینترنتی هم تکنیک های خاص خودش رو داره و با انجام یک سری تکنیک ها و تغییرات چیزی نگذشت که فروش من شروع شد و هر ماه هم افزایش پیدا می کرد.

 

حالا توی این بسته آموزشی میخوام تجربیات چندین ساله خودم رو در زمینه تبلیغات و بازاریابی اینترنتی با شما در میان بگذارم تا شما هم بتوانید هر چه سریعتر به فروش مناسب دست پیدا کنید، آن را هر ماه افزایش دهید، جلوی هدر رفتن بودجه تبلیغات خودتان را بگیرید و هر چه زودتر موفق شوید.

 

 

با تهیه این محصول چه چیزی به دست خواهید آورد ؟

. منابع پولیتون کمه و هنوز هیچ نتیجه ای از تبلیغات و بازاریابی اینترنتی خودتان نگرفته اید ؟

. به دنبال افزایش فروش وب سایت و روش های موثر بازاریابی اینترنتی می گردید ؟

. فروش وب سایت شما کم است و  یا اصلا فروشی ندارید ؟

 

این محصول دقیقا برای شما می باشد.

 

با تهیه این محصول شما  با شیوه های بازاریابی اینترنتی آشنا خواهید شد و اگر آنچه که در این محصول گفته شده است را اجرا کنید، بی شک فروش شما روند افزایشی خواهد داشت به شکلی که در طول یک سال فروشی را تجربه خواهید کرد که تا به حال نداشته اید.

 

ممکن است بپرسید این افزایش فروش حداقل چند درصد خواهد بود، اگر ابزارهایی را که در این بسته به شما آموزش می دهم را به کار ببندید، در طول یک سال فروش شما حداقل ۱۰۰% افزایش خواهد داشت، البته باز هم من فقط حداقل را به شما گفتم و اگر واقعا بخواهید فعال باشید این درصد بسیار بیشتر خواهد بود.

 

این یک جدول پیش بینی افزایش فروش شما با استفاده از روش های بازاریابی اینترنتی می باشد و ما سعی کردیم کمترین حالت ممکن را در نظر بگیریم، این افزایش فروش بر اساس کسب و کار و فعالیت شما می تواند روند افزایشی بیشتری داشته باشد.

 

افزایش فروش با بازاریابی اینترنتی

 

 

بازاریابی اینترنتی اکسیژن کسب و کار اینترنتی شما

اگر شما بازاریابی اینترنتی ندانید و یا انجام ندهید در حقیقت کسب و کار اینترنتی هم ندارید، فقط یک ویترین درست کردید که کسی آن را هرگز نخواهد دید و فروشی هم نخواهید داشت، بازاریابی اینترنتی درست مثل اکسیژنی می باشد که بدن و مغز ما برای زنده ماندن نیاز دارد و اگر اکسیژن کافی به بدن نرسد و مغز شما برای تصمیم گیری دچار مشکل خواهد شد.

 

بنابراین دانستن بازاریابی اینترنتی یک اصل بسیار مهم و حیاتی می باشد، اگر واقعا می خواهید کسب و کار اینرتنتی شما فروش را تجربه کند، افزایش فروش داشته باشد و شما را به یک درآمد پایدار برساند به شکلی که بتوانید به عنوان شغل اصلی و شغل اولتان به آن نگاه کنید حتما باید بازاریابی اینترنتی را بدانید.

 

 

 

چرا این آموزش بازاریابی اینترنتی متفاوت است ؟

. ما به هیچ عنوان آموزش های تئوری محور را دوست نداریم، بنابراین آموزش های ما کاملا عملی می باشند.

. تمام این نکات در وب سایت خودمان و دوستانی که از ما مشاوره گرفته اند بارها با موفقیت انجام شده

. در این بسته به نکات اصلی و ضروری پرداخته شده که واقعا می توانند برای شما موثر باشند.

. روش های موجود در این بسته کاملا امتحان شده هستند و قابل اجرا در بازار ایران.

. با استفاده از کارگاه های عملی مطالب را به صورت قدم به قدم به شما آموزش داده ایم.

. آموزش ها کاملا مطابق بازار ایران می باشند.

 

 

آموزش بازاریابی اینترنتی برای چه کسانی مناسب است ؟

این بسته برای تمامی کسب و کار های اینترنتی، فروشگاه های اینترنتی، بازاریابان اینترنتی، وبمستران، مدیران وب سایت ها و هر کسی که به نوعی با کسب و کار اینترنتی سر و کار دارد بسیار مفید و ضروری می باشد.

 

 

آیا این بسته ضمانتی هم دارد ؟

بله، این بسته دارای یک گارانتی می باشد و آن هم این است که شما این آموزش را گوش دهید و اگر یاد نگرفتید می توانید پولتان را پس بگیرید.

 

 

محتویات بسته آموزش بازاریابی اینترنتی چیست؟

۱٫ شش ساعت فیلم آموزشی

۲٫ فایل پاورپوینت دوره به صورت PDF

۳٫ ابزارهای مورد نیاز آموزش داده شده برای بازاریابی اینترنتی

۴٫ ده دستور العمل اجرایی و ویژه برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی

 

 

دستورالعمل های بازاریابی اینترنتی

در این بسته ۱۰ دستور العمل وجود دارد که پس از مشاهده آموزش های موجود در بسته آموزش بازاریابی اینترنتی می توانید از آنها به صورت قدم به قدم استفاده کنید، این دستور العمل های ویژه به شما کمک خواهند کرد آنچه را که در این بسته یاد می گیرید به مرحله اجرا بگذارید و بیشترین نتیجه را از آنها دریافت کنید.

 

 

 

 

 

ما شما را هرگز تنها نخواهیم گذاشت

اگر شما این بسته را تهیه کرده باشید، جهت رفع مشکلات خودتان می توانید از یک جلسه مشاوره به صورت رایگان استفاده کنید. این یک جلسه مشاوره برای تهیه کنندگان این بسته کاملا رایگان می باشد در صورتیکه اگر بخواهید یک جلسه مشاوره از فکر آبی بگیرید، حداقل باید بالای ۴۰۰,۰۰۰ تومان بپردازید، اما این جلسه مشاوره برای شما به صورت هدیه می باشد.

 

 

این دوره جامعترین و اولین بسته آموزش بازاریابی اینترنتی می باشد.

این یک واقعیت است و بسته ای که حالا دارید صفحه آن را مشاهده می کنید بزرگترین بسته ای است که به صورت ویدئویی و کاملا عملی به شما بازاریابی اینترنتی را آموزش می دهد.

 

شما می توانید کمی در اینترنت بگردید و خواهید دید هیچ بسته آموزش بازاریابی اینترنتی به بزرگی این بسته و به صورت کاملا عملی، پروژه محور، به زبان ساده و به دور از تئوری های بیهوده را پیدا نخواهید کرد. این یک ادعا نیست، بلکه یک حقیقت است.

 

 

نظر صوتی خانم پوراکبر، مدیر سایت دیجی محتوا

 

نظر صوتی آقای مهدی، مدیر وب سایت فروشگاهی