بازاریابی اینترنتی

آموزش جامع بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش از صفر تا صد

محتویات بسته : بیش از ۶ ساعت آموزش ویدئویی + برگه های تقلب

 ۲۳۷۰۰۰ تومان  

دانلودی / پستی

مخاطبان این بسته : صاحبان کسب و کار اینترنتی، طراحان وب سایت، افرادی که وب سایت دارند و می خواهند فروش خودشان را حداقل ۳ برابر کنند.

چرا هر کاری انجام میدهید باز فروش وب سایت شما هیچ وقت پایدار نیست ؟

بیشتر از این پول خودتان را برای تبلیغات به وب سایت های پربازدید ندهید !

همین حالا که این صفحه رو میخونید مثل هر فرد باهوشی که می خواهد فروش وب سایت خودش را افزایش دهد حتما به این گزینه فکر می کنید که از فردا چند وب سایت تبلیغاتی رو انتخاب کنید و بابت نمایش بنرهای تبلیغاتی خودتان مبلغ بالایی را هم بپردازید.

 

اما اتفاقی که خواهد افتاد این است که افراد زیادی به سایت شما مراجعه می کنند اما در نهایت فروشی بسیار کمی صورت خواهد گرفت، حتی به اندازی پولی که بابت تبلیغات پرداختید نخواهد بود، این یک فاجعه است و شاید از قبل خودتان هم این موضوع را می دانستید، اما به خودتان این دلگرمی را می دادید که این بار سایت هایی که انتخاب کردم خیلی فرق می کنند.

 

اما مشکل اینجا نیست، واقعیت این است مشکل از وب سایت هایی که تبلیغ شما را نشان می دهند نیست بلکه شما هر بار یک اشتباه را تکرار می کنید و انتظار نتیجه متفاوتی را دارید، در اینجا می خواهیم کاری کنیم که هوشمندانه تبلیغ کنید، هزینه کمتری بپردازید و فروش شگفت انگیزی را تجربه کنید.

بازاریابی اینترنتی

مطمئن هستم اگر این آمار را بدانید اضطراب خواهید گرفت

. اگر یک وب سایت پر بازدید روزی ۱۰۰ هزار بازدید کننده داشته باشد، نهایتا ۱ درصد (هزار نفر) آنها تبلیغ شما را خواهند دید.

. یک درصدی که تبلیغ شما را دیده اند، نهایتا ۱۰ درصد روی تبلیغ شما کلیک خواهند کرد (صد نفر)

. از صد نفری که به وب سایت شما آمده اند، ۵۰ نفر آنها سایت شما را دوست نخواهند داشت.

. از ۵۰ نفر باقیمانده شاید ۰/۵ درصد افراد به محصول شما علاقه مند باشند.

. اگر محصول شما بسیار ارزان باشد از این افراد علاقه مند به صورت یک روز در میان آن هم شاید یک فروش کنید.

 

نتیجه آمار گفته شده این است که اگر محصول شما کمی گران باشد (قیمت بالای ۴۰ هزار تومان) افراد ریسک خرید کردن از وب سایت شما را قبول نخواهند کرد و ممکن است در یک ماه تبلیغات دو الی سه محصول بفروشید، حالا اگر محصول شما ارزان تر هم باشد در خوشبینانه ترین حالت ممکن است ۶ تا ۷ فروش هم داشته باشید که این مقدار کاملا ناچیز است، اما چرا این افراد از شما خرید نمی کنند ؟

چرا فروش شما حداقل سه برابر نمی شود ؟

یک سوال از خود شما می پرسم، آیا وقتی به بازار می روید و یک کالا در ویترین توجه شما را جلب می کند بلافاصله آن را خواهید خرید ؟

 

مطمئن هستم که ابتدا به داخل مغازه می روید، قیمت آن را خواهید پرسید و حتی کمی اطلاعات هم دریافت می کنید اما به سه دلیل عمده خرید نخواهید کرد :

۱ – همان موقع به آن محصول نیاز ندارید

۲ – پول کافی به همراه شما نیست

۳ – به آن محصول اعتماد کافی ندارید

 

اما فروشنده اگر کمی باهوش باشد کارت ویزیت خودش را به شما می دهد تا اگر یک زمانی قصد خرید کردن آن کالا را داشته باشید مغازه آنها را یادتان نرود، گر چند فروشنده اگر واقعا باهوش باشد کارهای بهتری می تواند انجام دهد، زیرا کارت ویزیت هم گم میشود.

 

حالا فردی که می خواهد از وب سایت شما خرید کند همین حس را خواهد داشت اما با تفاوت های بیشتر که در زیر خواهم گفت

۱ – شما را نمیبینند و نمی توانید مشتری را قانع کنید

۲ – به وب سایت شما نمی توانند اعتماد کنند

۳ – فعلا قصد خرید این محصول را ندارند

۴ – کارت ویزیتی وجود ندارد و شما را فراموش می کنند

 

تا حالا متوجه شده اید که چرا فروشتان کم است و افزایش هم پیدا نمی کند، این اشتباهی است که اکثر وب سایت های ایرانی انجام می دهند و نهایت فروش آنها کالاهای ارزان قیمتی است که سود زیادی به همراه ندارد و حتی قادر نیستند کاری انجام دهند که مشتریان قدیمی را ترغیب به خرید مجدد کنند، مشتریان قدیمی مانند یک گنجینه برای شما هستند.

اگر فکر می کنید سئو راه حل شماست حتما این نکته را هم باید یاد بدانید

احتمالا شما هم به این فکر می کنید که گزینه مناسبتر سئو کردن وب سایت است تا افراد از طریق موتورهای جستجو مثل گوگل وب سایت شما را پیدا کنند و به دلیل اینکه آنها خودشان شما را پیدا کردند بهتر اعتماد کرده و در نهایت فروش افزایش پیدا می کند.

 

من با سئو سایت مخالف نیستم و یکی از ابزارهای بازاریابی اینترنتی می باشد که باید در کنار سایر روش ها به کار گرفته شود اما فقط به عنوان یک ابزار مکمل سایر روش ها می توان به آن نگاه کرد نه بیشتر، زیرا سئو در واقعیت روی ترافیک وب سایت شما تاثیر دارد و کمی روی فروش

 

همچنین سئو نیازمند یک زمان حداقل سه ماهه دارد که نتایج اولیه خودش را نشان دهد و اگر دنبال یک نتیجه خوب هستید و کلمه کلیدی مورد نظر شما هم کم رقابت باشد حداقل ۶ تا ۸ ماه نتایج خوبی به دست می آید و شما هم نمی توانید در این مدت هیچ کاری نکنید.

 

عده ای هم می گویند که توی یک ماه میشه سئو خوبی داشت که باید در جواب بگویم که اگر شما از روش های سیاه استفاده کنید شاید به صورت کوتاه مدت نتیجه خوبی بگیرید اما خیلی سریع گوگل شما را جریمه خواهد کرد و از نتایج حذف خواهید شد.

 

در ضمن اگر خودتان هم سئو بلد نباشید باید کارتان را به یک سئو کار بسپارید که دستمزد سئو یک وب سایت با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر از حداقل ۳/۰۰۰/۰۰۰ تا ۱۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان می باشد، اگر هم خودتان بلد باشید باید زمان زیادی را به این کار اختصاص دهید که البته در کنار سئو باید اصول بازاریابی اینترنتی را هم یاد بگیرید.

اگر این بسته را تهیه کنید چه چیزهایی یاد خواهید گرفت ؟

. چگونه فروش سایت خودتان در یک ماه حداقل سه برابر کنید ؟

. تکنیک های ترغیب مشتریان قدیمی به خرید مجدد از سایت شما

. ترفندهای تبدیل بازدید کنندگان به مشتریان وفادار

. ترفندهایی که باعث می شود مشتری هرگز وب سایت شما را فراموش نکند

. آموزش ۱۱ قانون طلایی بازاریابی اینترنتی

. آموزش بازاریابی محتوا و وبلاگ نویسی جذاب

. چگونه صفحات فرود حرفه ای بسازیم ؟

. جدیدترین ترفندهای ایمیل مارکتینگ برای افزایش فروش

. آموزش ساخت بنرهای حرفه ای برای جذب بازدید کننده

. آشنایی با ترفندهای تبلیغات اینترنتی

. آموزش تکنیک های بازاریابی چریکی در وب

. آموزش سریع سئو وب سایت

. آشنایی با تکنیک های ضربتی افزایش ترافیک

. آموزش بازاریابی جوامع مجازی ( اینستاگرام، تلگرام و…)

. آموزش ۱۶ ترفند برای بهینه سازی فروشگاه های اینترنتی

. چگونه وب سایت شما مطابق اصول جذب مشتری باشد

. چگونه بهترین سایت ها را برای تبلیغات پیدا کنیم

. چگونه بهترین مکان تبلیغات در وب سایت را پیدا کنیم

. آشنایی با موبایل مارکتینگ و تکنیک های آن

. کمپین چیست و نقش آن در افزایش فروش

. سه کارگاه کاملا عملی برای پیاده سازی آموزش ها

. و بسیاری مطالب کاربردی و جذاب دیگر …

شما آنقدر باهوش هستید که اشتباه مرا مرتکب نشوید ؟

با هیجان خیلی زیاد اولین فروشگاه اینترنتی خودم را آماده کردم و کالاهای خیلی خوبی هم توی فروشگاه قرار دادم که هر کسی حتما به آنها نیاز داشت و با قیمتی که من می دادم اصلا نمیتونست مقاوت کنه و حتما خرید می کرد، خلاصه کلی شوق و ذوق داشتم و منتظر بودم تا مشتریان همه برای خرید از وب سایت من سر و دست بشکنن

 

اما دریغ از حتی یک مشتری، داشتم از شدت عصبانیت به خودم لعنت میفرستادم که چرا این کار رو شروع کردم و نمیدونستم باید چه کاری کنم، خلاصه همین جور کلافه بودم که به واسطه یکی از صاحبان فروشگاه های اینترنتی فهمیدم باید چند جا بنر تبلیغاتی بگیرم تا بقیه متوجه بشن که من هم وب سایت دارم

 

وقتی تبلیغات کردم چند تا فروش صورت گرفت که باعث شد موقتا من شاد بشم اما به محض تمام شدن تبلیغ متوجه شدم که حتی پول تبلیغاتم رو نتونستن در بیارم و بعد از تمام شدن تبلیغات دیگه از فروش هم خبری نبود.

 

اون موقع راهنمای درست و حسابی برای حل این مشکل وجود نداشت و از این حالت سرگردانی داشتم عصبانی میشدم که این بار دوستی که باعث شده بود کسب و کار اینترنتی رو دنبال کنم رو بعد از مدتها تونستم ببینم و شروع کردم به صحبت کردن درباره مشکلم، البته این بنده خدا هم در حد توانش کمی به من کمک کرد اما کافی نبود….

 

توسط این دوستم با چند تا منبع زبان انگلیسی آشنا شدم که خواندن آنها در آن زمان برایم بسیار مشکل بود اما با هزار بدبختی و کمک گرفتن و هزینه کردن موفق شدم آنها را بخوانم، ایده های جالبی توی آموزش ها بود اما کافی نبودند و همین جور منابع بیشتری رو پیدا کردم و روش هایی رو که یاد میگرفتیم رو امتحان میکردم

 

فقط بعضی از این روش ها به خوبی جواب می دادند، اما بالاخره پس از مدت ها امتحان و هزینه کردن روش هایی رو پیدا کردم که به خوبی روی افزایش فروش تاثیر داشتند و پس از آن روی چند وب سایت دیگه هم بررسی کردم و متوجه شدم این روش ها رو میشه روی هر وب سایتی پیاده سازی کرد.

 

حالا این روش ها رو که باعث شد فروش خودم افزایش پیدا کنه و برای یادگیری و پیدا کردن آنها وقت، انرژی و پول زیادی رو هم صرف کردم، آماده هستم در این محصول در اختیار شما قرار دهم، آیا آنقدر باهوش هستید که تصمیم بگیرید از این تجربه استفاده کنید یا اینکه راه رفته من را  می خواهید دوباره تکرار کنید ؟

عاقبت فروش نقد و نسیه یادتون هست ؟

عاقبت نقد و نسیه

حالا اگر بازاریابی اینترنتی را بلد نباشید به عاقبت همان نسیه فروش دچار خواهید شد و اینبار باید گفت : به دلیل نداشتن گنج قارون (بابت پرداخت هزینه های تبلیغاتی)، نداشتن صبر ایوب (به دلیل فروش نداشتن)، نداشتن عمر نوح (چون وقت ندارید) و نداشتن طاقت دوری مشتری (چون فروش لازم دارید) از بازاریابی نکردن معذوریم، حالا اگر نمی خواهید بازاریابی کنید باید به عاقبت عکس بالا بیشتر فکر کنید.

فقط اگر در بازاریابی اینترنتی موفق باشید در کسب و کار اینترنتی و استقلال مالی به موفقیت می رسید

اگر واقعا قصد شما از راه اندازی کسب و کار اینترنتی این هست که حتی زمانیکه به مسافرت شمال میروید و در کلبه چوبی که از روشن بودن آتش شومینه آن لذت میبرید و در حال نوشیدن یک لیوان چای به بیرون نگاه می کنید، باز هم درآمد داشته باشید حتما به یک سیستم درآمدزایی اتوماتیک نیاز خواهید داشت.

 

بازاریابی اینترنتی دقیقا به شما این کمک را می کند بدون آنکه نیاز باشد به صورت مداوم پای وب سایت و کامپیوتر خودتان باشید، افراد از وب سایت شما خرید کنند و حتی افرادی که فعلا حاضر نیستند از شما خریدی کنند در آینده به مشتریان راضی تبدیل کنید و شما هم به راحتی به لذت بردن از سفر خودتان ادامه دهید.

با سفارش این محصول چه چیزهایی به دست خواهید آورد ؟

. افزایش حداقل ۳ برابری فروش در یک ماه

. کاهش ۳ برابری هزینه های تبلیغات که این پول را ذخیره خواهید کرد

. ایجاد سیستم بازاریابی و افزایش فروش به صورت اتوماتیک

. آموزش های کاملا عملی که به شما نشان خواهد داد چگونه همه این کارها را انجام دهید و دیگر سوالی برای شما باقی نخواهد ماند.

چرا فکر آبی برای آموزش بازاریابی اینترنتی مناسب است ؟

. تمام این روش ها را در کسب و کارهای اینترنتی و وب سایت خودمان امتحان کردیم و جواب گرفتیم

. همین نکات را در وب سایت افرادی که از ما مشاوره گرفته اند نیز پیاده کرده و فروش افزایش پیدا کرده است

. روش های موجود در این بسته کاملا مطابق با بازار ایران طراحی شده است

. آنچه در این بسته گفته می شود بلافاصله قابل اجرا می باشد

. در این بسته به موضوعات تئوری نمی پردازیم و فقط نکاتی را خواهیم گفت که کاملا کاربردی می باشند.

شاید ما اولین آموزش دهنده بازاریابی اینترنتی نباشیم اما قول میدهم از آموزش های متفاوت و عملی این بسته شگفت زده خواهید شد

شاید وب سایت فکر آبی اولین وب سایتی نباشد که بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش را آموزش می دهند اما آموزش های ما کاملا متفاوت و عملی محور می باشند، به شکلی که شما پس از مشاهده این محصول بلافاصله می توانید همه کارهای گفته شده را انجام دهید و فروش خودتان را افزایش دهید.

 

به شما قول می دهم که آموزش های موجود در بسته شما را کاملا شگفت زده خواهد کرد به شکلی که به خودتان خواهید گفت این بهترین آموزش بازاریابی اینترنتی هست که تا حالا دیدم و قبل از اینکه این آموزش را ببینم فقط پولم را هدر می دادم

آیا این روش های افزایش فروش قدیمی نمی شوند ؟

خیر، زیرا زمانیکه من شروع به استفاده از این تکنیک ها برای افزایش فروش کسب و کار اینترنتی خودم کردم تعداد انگشت شماری از سایت ها این تکنیک ها را به صورت ناقص استفاده می کردند، هنوز هم کمتر سایتی از این تکنیک ها آگاهی دارند و این فرصت بسیار بزرگی برای شما می باشد که از رقبای خودتان پیشی بگیرید.

 

همچنین آنچه در این بسته آموزش داده میشود اصلی ترین تکنیک های بازاریابی اینترنتی به شمار میروند که حداقل تا ده سال آینده همچنان اصلی ترین ابزارهای افزایش فروش شما بدون هیچ تغییری می باشد، بنابراین اگر فقط به آنچه که در این بسته به شما آموزش میدهیم عمل کنید به راحتی می توانید طعم شیرین افزایش پیامک های افزایش فروش وب سایت خودتان را تجربه کنید.

 

آیا به اجرا در آوردن این تکنیک ها هزینه خاصی دارد ؟

خیر، تکنیک هایی که به شما آموزش داده میشود نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارد و تنها با کمی تغییرات ساده در مدل تبلیغات، بازاریابی و محتوای سایت می توانید از همه این تکنیک ها استفاده کنید و از نتایج آن شگفت زده شوید، همچنین در این آموزش ابزارهای رایگانی معرفی خواهد شد که نحوه استفاده از آنها را به صورت عملی به شما آموزش خواهیم داد.

اگر این بسته را تهیه کنم چه چیزهایی دریافت خواهم کرد ؟

. شش ساعت فیلم آموزش

. فایل پاور پوینت دوره به صورت PDF

. ده عدد برگه تقلب که به شما کمک می کند آنچه را یاد گرفتید اجرا کنید.

. پاسخ به سوالات شما و پشتیبانی از طریق تلگرام در سریعترین زمان ممکن

مشتریان قبلی درباره این بسته آموزشی چه می گویند ؟

نظر صوتی آقای کریمی، مدیر وب سایت استادان وب و استادان گرافیک

 

نظر صوتی خانم پوراکبر، مدیر سایت دیجی محتوا

 

نظر صوتی آقای مهدی، مدیر وب سایت فروشگاهی

به چه روش هایی می توانم این محصول را سفارش دهم ؟

۱- در اولین روش شما می توانید با زدن کلید سفارش، مشخصات خودتان را یک بار وارد کنید و پس از پرداخت مبلغ از طریق درگاه پرداخت آنلاین بانکی، بسته برای شما ارسال خواهد شد.

 

۲- می توانید مبلغ محصول مورد نظر را به حساب بانکی زیر واریز بفرمایید و سپس با شماره های موجود در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید تا اطلاعات شما ثبت و محصول مورد نظر برایتان ارسال گردد.

شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۳۹۰۶۰۴۶۰ بانک ملی به نام محسن مبصرفر