کسب و کار اینترنتی چیست ؟کسب و کار اینترنتی چیست که پاسخ آن باعث میشود متوجه بشوید تا حالا به تو دروغ گفته شده اما در نقطه مقابل به این راز پی میبری که اینترنت چه دنیای راحتی برای پول در آودرن هست و تا حالا اصلا بهش توجه نکردی، راستی ما یک دوره رایگان آموزش کسب و کار اینترنتی داریم که در قالب درس های ویدئویی خیلی میتواند به شما کمک کند.

 

کسب و کار اینترنتی چیست ؟

علی آقا داستان ما گیتار زدن بلد است، محصولات آموزشی خیلی عالی هم ساخته است و به دنبال مشتری برای فروش محصولاتش میگردد، میشنوه که میتونه با ساخت یک سایت و بازاریابی اینترنتی فروش خوبی داشته باشه، سایتش رو راه اندازی میکنه و بازاریابی هم شروع میشه

بعد از مدتی مشتریان زیادی پیدا میکنه و محصولاتش رو به صورت آنلاین میفروشه، از طرفی سارا خانم کیف های چرمی خیلی قشنگی میدوزه و برای فروش محصولاتش یک سایت راه اندازی میکنه و دقیقا کارهایی رو انجام میده که علی آقا انجام میداد و نتیجه دقیقا همان خواهد شد.

اگر به داستان توجه کردید متوجه میشید که کسب و کار اینترنتی چیست

کسب و کار اینترنتی دقیقا عرضه محصولات در فضای اینترنت است و رساندن کالا یا خدمات خود به دست مشتری، حالا در فضای اینترنت شما می توانید این کالا را از طریق سایت یا از طریق جوامع مجازی بفروشید اما معامله به صورت آنلاین انجام گرفته است.

 

منظور از کسب و کار اینترنتی چیست

علی آقا زمانیکه اسم کسب و کار اینترنتی به گوشش خورد تصور میکرد که قرار هست برای کسی کار کند و هر ماه حقوق بگیرد اما زمانیکه واقعیت را متوجه شد دیگر حاضر نشد برای دیگران کار کند!

کسب و کار اینترنتی چیست : کسب و کار اینترنتی یعنی اینکه شما خودتان صاحب کسب و کار در فضای آنلاین خواهید شد و کالا یا خدماتی را در قالب وب سایت یا جوامع مجازی به دیگران خواهید فروخت.

[ult_content_box border=”border-style:dashed;|border-width:3px;border-radius:3px;|border-color:#3f3f3f;” box_shadow=”style:none|” hover_box_shadow=”style:none|”] [/ult_content_box]

 

کسب و کار اینترنتی چه چیزی نیست

هر فعالیتی در فضای اینترنت به معنای کسب و کار اینترنتی نیست و بهتر است قبل از اینکه کسی به شما دروغ بگوید، بدانید که چه فعالیت هایی در فضای اینترنت عمر شما راهدر میدهد و به هیچ نتیجه ای هم نخواهید رسید.

. سایت های کلیکی : سرابی که شما را به عشق درآمد با کلیک کردن اسیر خودش میکند و چون شما تصور میکنید راحت ترین کار دنیا را به دست آوردید به سمتش میروید اما پس از مدتی میبینید که سرابی بیش نبوده است و حتی پول اشتراک اینترنت خودتان را هم به دست نیاوردید.

. سایت های هرمی : داستان این نوع درآمد زایی هم سرانجام همان سایت های کلیکی هست و شما فقط برای نفرات بالایی به نوعی بردگی کردید و در آخر یک سکه مسی نصیب شما خواهد شد که حتی پول شارژ گوشی موبایل شما نخواهد بود.

 

مزیت های کسب و کار اینترنتی چیست

. نیازی به اجاره یک فضای کاری ندارید، به نوعی فضا و مکان بی معنی می شود و شما می توانید از داخل خانه خودتان هم کارتان را شروع کنید.

. بازار شما محدود به جای خاصی نیست و به کل ایران می توانید بفروشید و حتی اگر توانایی داشته باشید می توانید وارد بازارهای جهانی شوید.

. سرمایه زیادی برای شروع کسب و کارتان نیاز ندارید و با کمترین سرمایه ممکن امکان شروع وجود دارد.

. وب سایت شما یک فروشنده ۲۴ ساعته می باشد، هیچ وقت تعطیلی ندارد و همیشه آماده فروش می باشد.

. مهم نیست چه ساعاتی را برای کسب و کار اینترنتی خودتان صرف می کنید، شما هر ساعتی را می توانید به آن اختصاص دهید.

. مطمئن باشید درآمد حاصل از یک کسب و کار اینترنتی از حقوق بسیار کم یک کارمند بسیار بیشتر می باشد.

. اگر همه چیز به خوبی ایجاد شده باشد تغییر نوع کسب و کار شما هزینه خاصی در بر نخواهد داشت.

. اگر در فضای آنلاین اشتباهی انجام دهید زیاد نگران نباشید، زیرا در این فضا می شود همه اشتباهات را اصلاح کرد.

[ult_content_box border=”border-style:dashed;|border-width:3px;border-radius:3px;|border-color:#3f3f3f;” box_shadow=”style:none|” hover_box_shadow=”style:none|”] [/ult_content_box]

 

معایت کسب و کار اینترنتی

به نظر من کسانی که به تو میگویند کسب و کار اینترنتی معایب زیادی دارد به شما دروغ میگویند، چون دوست ندارند تو پیشرفت کنی یا اینکه بدون داشتن علم کافی به سراغ کسب و کار اینترنتی رفته اند و شکست خورده اند، درست مثل اینکه کسی بدون داشتن مهارت رانندگی پشت فرمان ماشین بنشیند و بخواهد رانندگی کند، عاقبت رانندگی به شکل کاملا معلوم است.

. برای اینکه فروش شما شروع شود باید کمی صبر داشته باشید تا به شما اعتماد کنند.

. باید هر روز پاسخ سوالات مشتریانی که می خواهند از شما خرید کنند را بدهید.

. هر هفته باید سایت خودتان را بررسی کنید که سیستم فروش درست کار میکند.

 

چند نمونه کسب و کار اینترنتی ایرانی موفق

فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا، بامیلو، سایت های اشتراک ویدئو مانند آپارات و نماشا، سایت های آموزشی مانند فرانش و فرادرس، سایت هایی مانند زود فود و مامان پز که در زمینه پخت غذا وجود دارند، میهن دانلود و پی سی دانلود سایت هایی که در زمینه دانلود نرم افزار فعالیت می کنند و…. از جمله کسب و کار های اینترنتی موفق در ایران می باشند.

 

انواع مدل های کسب و کار اینترنتی

. به دیگران آموزش دهید

. به دیگران مشاوره دهید

. خدمات ارائه کنید

. کالای خودتان را بفروشید

. از اخبار کسب درآمد کنید

. همکاری در فروش

. کارهای دستی بفروشید

. پیاده سازی ایده خودتان

 

آیا ایده در کسب و کار اینترنتی مهم است ؟

به جرات می توانم بگویم که ایده فقط نقطه شروع می باشد و اصلا مهم نیست که ایده شما تکراری است، مهمترین بخش این است که شما چگونه آن را ایجاد می کنید، بازار هدف شما چه کسانی هستند و در نهایت چگونه بازاریابی اینترنتی را انجام می دهید و اگر همه این مراحل را به خوبی انجام دهید، موفقیت شما حتمی می باشد.

پس نگران این موضوع نباشید که حتما باید به دنبال یک ایده کاملا جدید باشید، مگر اینکه واقعا ایده شما بتواند یک نیاز یا مشکل جدیدی را رفع کند و بازار هدف کافی را هم به دنبال داشته باشد. فقط کافی هست بدانید که کسب و کار اینترنتی چیست

 

سایت یا پیج اینستاگرام ؟

سایت یا اینستاگرام هر دو ابزاری هستند برای رسیدن شما به موفقیت در کسب درآمد از اینترنت اما ساخت پیج اینستاگرام بسیار راحت به نظر میرسد و کاملا بدون هزینه ولی زمانی که آغاز میکنید متوجه خواهد شد که وب سایت و پیج اینستاگرام مکمل یکدیگر هستند و اصلا شما نمیتوانید تنها به یک پیج متکی باشید.

 

شما صاحب وب سایت هستید

شما نسبت به وب سایت مالکیت دائمی دارید و به صورت همیشگی می توانید لیست اعضا سایت خودتان را در کامپیوتر خودتان یا هر فضای دیگری ذخیره کنید، از محتویات سایت خودتان پشتیبان بگیرید و اگر هر اتفاقی برای سایت شما بیفتد به سرعت دوباره سایت خودتان را بر میگردانید و همچنین اطلاعات مشتریان را دوباره در اختیار دارید، البته یک سری سیستم های ایجاد پشتیبان اتوماتیک وجود دارد که همه این کارها را برای شما انجام میدهد و نیازی نیست شما کاری انجام دهید.

 

شما صاحب پیج اینستاگرام نیستید؟

اینستاگرام برای خودش قوانینی دارد که اگر شما آنها را رعایت نکنید به سرعت شما را تنبیه خواهد کرد، اگر افراد زیادی پیج شما را از روی حسادت به اینستاگرام گزارش دهند، پیجی که برای آن ماه ها یا حتی یک سال زحمت کشیدید در یک لحظه بسته خواهد شد و صد البته شما هرگز نمی توانید به فالوورهای خودتان دسترسی داشته باشید. میدونم واقعا خیلی اتفاق ترسناکی است اما میتونه برای هر کسی این اتفاق بیفته

 

یعنی اینستاگرام رو بی خیال بشیم

نمیگم شما باید اینستاگرام را بی خیال بشید چون صد در صد میتونه به فروش شما در فضای اینترنت کمک کند اما باید در کنار یک سایت شما پیج اینستاگرام داشته باشید تا هرگز نگران چیزی نباشید.

 

کسب و کار اینترنتی را از کجا باید شروع کرد ؟

برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی بهتر است همیشه اولین قدم کسب و کار اینترنتی را بدانید اما یک دوره رایگان آموزش کسب و کار اینترنتی برای شما ایجاد کردم تا به راحتی بدانید که باید از کجا و چگونه کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کنید.

[ult_content_box bg_color=”#eeee22″ box_shadow=”style:none|” hover_box_shadow=”style:none|”]

دانلود رایگان رازهای کسب و کار اینترنتی

اگر می خواهید کسب و کار اینترنتی را به صورت رایگان یاد بگیرید روی کلید زیر کلیک کنید و در دوره رایگان رازهای کسب و کار اینترنتی شرکت کنید.

[/ult_content_box]

 

125 پاسخ

 1. فرضا تو سایت {فیلم های اموزشی طراحی کارت ویزیت،طراحی بنر،و…}بزارم
  وقسمتی دیگر هم سفارش لوگو و…

  1. درود فراوان
   دوست عزیز شما با مهارتی که دارید می توانید در اینترنت کسب درآمد کنید. افراد زیادی به دنبال یادگیری فتوشاپ، طراحی کارت ویزیت و… هستند.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 2. با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده علی شکریان هستم 17 ساله از مازندران
  رشتم گرافیک
  علاقه ی فراوانی به کار های گرافیکی دارم{طراحی ارم،لوگو،بنر،کارت ویزیت،و…}
  به نظرتون یه سایت گرافیکی داشته باشم تو اینترنت میتونم در امدی کسب کنم!!؟

 3. سلام٬ من هنوز درس اول را در ایمیلم دریافت نکرده ام ولی درس دوم به دستم رسیده است٬ لطفا درس اول را برایم ارسال کنید٬ ممنون از شما

  1. درود فراوان
   دوست گرامی درس اول برای شما ارسال شد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 4. ببخشید ایمیل درس اول را به صورت اتفاقی پاک کردم.ممنون میشم دوباره بفرستید برام.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی درس اول دوباره برای شما ارسال شد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 5. سلام خدمت شما استاد عزیز وضمن عرض تشکر و قدردانی بابت این دوره آموزشی خیلی خوبتون . سوالی داشتم خدمتون . من ایده ی راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی لوازم جانبی گوشیو تبلت و لبتاب و . . . دارم اگه وجه تمایز سایت من این باشه که مطالب تخصصی در مورد تمامی لوازم جانبی برای کاربران مطرح کنم و همچنین بتونم محصولات متنوع با کیفیت عالی و ارزان تر از سایتهای دیگه و حتی مغازه ها برای فروش اینترنتی قرار دهم به نظرتون میتونم کسبو کار موفقی رو داشته باشم ؟ و اینکه ایده ی من به نظرتون ایده ی خوبی هست ؟

  1. درود فراوان
   دوست گرامی فروش کالاهایی که میفرمایید ایده جالبی هستند، به شرط اینکه کالاهای شما گاهی اوقات به اندازه کافی مورد نیاز و خاص باشند، قیمت پایین همیشه ملاک نیست اما می تواند یکی از ابزارهای رقابتی شما باشد، همچنین اطلاعات کافی و فنی همیشه برگ برنده می باشد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 6. سلام
  یه سوال داشتم
  آموزش سئوی وردپرس در کدوم محصولتون وجود داره؟
  آیا در دوره ی صفر تا صد بازاریابی اینترنتی وجود داره؟

 7. سلام
  اگر امکان دارد درس هفتم آموزش کسب درآمد از اینترنت را مجددا برایم ارسال فرمایید.
  باتشکر

 8. سلام استاد گرامی
  سه تا سوال داشتم
  اول اینکه آیا قرار دادن آموزش های مربوط به هک برای فروش در سایت منع قانونی داره؟
  دوم اینکه فیلم آموزشی رو با چه ابزاری میشه تولید کرد به صورتی که مثلا یه آدرس اینترنتی در بالای فیلم قرار بگیره و نشه اون رو در جای دیگری استفاده کرد؟
  سوم اینکه روش کسب درآمد بدون داشتن وبسایت و وبلاگ رو در دوره آموزش صفر تا صد بازاریابی اینترنتی آموزش دادین یا خیر؟
  باز هم جا داره بخاطر زحماتتون تشکر و قدردانی کنم

  1. درود فراوان
   دوست عزیز سایت های زیادی آموزش در زمینه هک، امنیت و راه های مقابله با هک می دهند و هیچ مشکلی هم وجود ندارد.
   برای ساخت فیلم های آموزشی هم می توانید از ابزارهایی که از صفحه نمایش فیلم میگیرند استفاده کنید مانند camtasia
   در بسته آموزش بازاریابی اینترنتی از صفر تا صد، درباره بازاریابی و کسب درآمد بیشتر توسط وب سایت و جوامع مجازی صحبت می شود.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 9. سلام استاد عزیز
  منظورم این نبود که ما فقط محدود به اون روش ها باشیم
  منظور اینه که از هر روش ممکن در کنار کسب و کار اصلی(ایجاد فروشگاه شخصی) هم بشه درآمد کسب کرد
  حالا یه موردی هست
  بنظر شما راه اندازی فروشگاه ووکامرسی بدور از منطق نیست؟
  آخه این روش چندان در ایران جا نیوفتاده که مثلا کسی بخواد یه کفش رو که نپوشیده یا لباسی رو که به تن نکرده از روی یک عکس خریداری کنه
  یا بر فرض مثال یک کتاب رو از شهر دیگه سفارش بده تا معادل قیمت خودش هزینه پستی کتاب بشه و…
  حالا ممکنه استثناهایی مثل دی جی کالا رو بشه مثال زد ولی در کل بنظرم ریسک راه اندازی چنین کسب و کاری 99 درصده
  و تنها میشه به فروشگاه های دانلودی دل بست
  نظرتون چیه؟

  1. درود فراوان
   دوست گرامی با نظر شما کاملا مخالفم
   شما وب سایت هایی مانند shixon.com را نگاه کنید، این وب سایت یکی از وب سایت های نوظهور و بسیار موفق در زمینه فروش لباس، کیف و کفش و … می باشد، فروش کتاب هم از طریق اینترنت نیز بسیار بخوب و عالی هست و کسانی که به دنبال کتاب هستند اصولا حداقل دو الی 3 کتاب را می خرند و در عوض هزینه پست آنها مقابل هزینه رفت و آمد و همچنین از بین رفتن زمان آنها ناچیز است. همچنین در اینستاگرام صفحاتی وجود دارند که تنها عکس لباس را میگذارند و افراد پول را به حساب ریخته و لباس برای آنها پست می شود اما این صفحات به دلیل نداشتن یک وب سایت بعد ها پشیمان خواهند شد.

   کسب و کار های زیادی هر روز به ما ثابت می کنند که فروش کالاهای فیزیکی در اینترنت مقدور است و اینکه ما بگوییم چنین چیزی امکان ندارد فقط یک بهانه برای انجام ندادن یک کار محسوب می شود، در حال حاضر فروش کالا در ایران از طریق اینترنت در سال از مرز چند ده میلیارد گذشته است و به زودی مرزهای چند صد میلیاردی را نیز پشت سر خواهد گذاشت و کسانی که فکر می کنند نمی شود هر کالایی را از طریق اینترنت فروخت به زودی پشیمان خواهند شد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 10. سلام
  تمام توضیحات محصولاتتون رو خوندم
  در هیچ محصولی اشاره ای به کسب درامد اینترنتی غیر از ایجاد فروشگاه اینترنتی نشده
  چرا؟
  مگه از درامد دیگه نمیشه کسب درامد داشت؟

  1. درود فراوان
   دوست گرامی روش های دیگری هم برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد مانند همکاری در فروش، فریلنسر و …، اما هیچ کدام از روش ها نمی توانند درآمد پایداری برای شما ایجاد کنند، زیرا همه آنها بر یک زیر بنای موقت و یا با قوانین خاص هستند، اما وب سایت شما توسط خودتان ایجاد شده و می تواند با قوانین شما اداره شود و به فعالیت خود ادامه دهید، پیشنهاد می کنم حتما مقاله کسب و کار خود را در زمین های اجاره ای بنا نکنید را بخوانید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 11. سلام..
  در ابتدا میخواستم تشکر کنم از آموزش زیبا و عالیتون در محصول فوت و فن طراحی سایت سپس از شما خواهشی داشتم منو راهنمایی کنید در مورد اینکه چه محصولات دانلودی رو میتونم توی سایتم قرار بدم که پر فروش باشه؟ و آیا با محصول شما می تونم به عنوان طراح سایت کار کنم و آیا از سایتی با قالب ورد پرس استقبال می شود یا نیاز به تغییرات کدنویسی دارد در ضمن بخش کدنویسی قالب وردپرس در سایت نمایش داده نشده بود!

  1. درود فراوان
   شما به عنوان طراح سایت هم می توانید کسب درآمد کنید و هر چه بیشتر کار کنید حرفه ای تر هم خواهید شد، برای کسب درآمد باید کمی اطراف خودتان را نگاه کنید و ببینید چه چیزی بیشترین نیاز است و مردم بیشتر به دنبال آن می گردند، در محصول ایده پردازی برای شروع کسب و کار اینترنتی بیشتر به این موضوع پرداخته ایم، در ضمن منظور شما را از بخش کد نویسی قالب متوجه نمی شوم

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 12. سلام یه سوال می پرسم لطفا صادقانه جواب بدید
  واقعا اگه این دوره آموزشی رو خریداری کنیم می تونیم درآمد خوبی داشته باشیم ؟ آیا آموزش هاتون قدم به قدم و واقعیست؟ منظورم اینه که ایا با این بسته 117 تومانی میتونم درآمد کسب کنم یا بازم باید هزینه کنم واسه یادگیری و مجدا آموزش ببینم

  1. درود فراوان
   دوست گرامی شما با تهیه این بسته ای که فرمودید، شیوه راه اندازی کسب و کار اینترنتی را یاد خواهید گرفت که اگر همین کار را بدانید و خودتان آن را انجام دهید حداقل 5 تا 8 میلیون جلو خواهید افتاد، در قدم بعدی باید با روش های بازاریابی اینترنتی مانند ایمیل مارکتینگ آشنا شوید، بنابراین شما در آینده با توجه به کاری که می خواهید شروع کنید باید با برخی ابزارهای دیگر هم آشنا شوید. در حال حاضر این محصول یکی از پرفروش ترین محصولات فکر آبی می باشد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

   1. سلام دوست عزیز
    ممنون از جوابتون ، در واقع من میخوام بدونم آیا با این بسته میتونم درآمد کسب کنم ؟ چون سایت های زیادی رو مطالعه کرئم و اغلب با بن بست مواجه شدم.
    ممنون که برای پاسخ به سوالاتمون وقت میذارید

    شاد باشید

    1. درود فراوان
     بله، به کمک این بسته می توانید کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید که از آن کسب درآمد نمایید.

     شاد، موفق و پیروز باشید.

 13. سلام جناب مبصر فر عزیز بینهایت از شما سپاسگذارم ،شما طرز فکر م راجع به کسب و کار اینترنتی عوض کردید الان جلسه سوم را دانلود کردم بزودی محصولات فوت و فن وایمیل مارکتینگ را سفارشم
  میدم و رو کمک شما دوست عزیز حساب ویژه ای باز کرده ام ،باز هم تشکر میکنم ،موفق وپیروز باشید
  جاوید

  1. درود فراوان
   دوست عزیز تا جای که در توانمان باشد کمک دوستان خواهیم کرد.
   شاد، موفق و پیروز باشید.

 14. سلام
  بابت آموزش شما تشکر می کنم برای من اطلاعات خیلی مفید بود
  فقط زمان ارسال ایمیل از یک روز درمیان لطفا به هروز کاهش می دهید که مطالب گذشته را فراموش نکنیم

  1. درود فراوان
   دوست عزیز به شما پیشنهاد می کنم تنها یک بار این دوره را گوش ندهید، بلکه پس از پایان دوره یک بار دیگر آن را مجددا گوش دهید، زیرا باعث خواهد شد نکات بیشتری که در مرحله اول به سادگی از آن گذشته اید را بهتر درک کنید.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی، اگر درس ها به صورت یکجا ارسال شود، افراد به خوبی آموزش ها را گوش نخواهند داد، اما اگر فایل ها به صورت درس به درس ارسال شود افراد بهتر به آنها توجه می کنند.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 15. سلام
  ضمن تشکر از مطالب ارزنده شما
  من از دوره رایگان کسب و کار 7 جلسه ای فقط دو درس اول برای من امیل شد.
  ممنون

  1. درود فراوان
   بقیه درس ها طبق برنامه زمانبندی شده برای شما ارسال خواهد شد.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 16. سوال من شاید غیر مرتبط باشد
  من دنبال نرم افزار مناسب برای ترجه کتاب از انگلیسی به فارسی برای تولید محتوا هستم
  اگر کسی می تونه راهنمایی کنه ممنون می شم

  1. درود فراوان
   دوست عزیز لطفا از مترجم گوگل به آدرس زیر استفاده کنید.
   translate.google.com

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 17. با سلام و احترام ، استاد عزیز من یک سایت ساختم برای طراحی کامل آن خواستم از وردپرس استفاده کنم ولی وقتی در صفحه domainame/cpanel نام کاربری که همان آدرس ایملم هست و رمز ورود را وارد می کنم ارور می ده در صورتی که ایملم درسته و از خود شما کلی مطالب در همین ایمل دریافت کردم چه کار می تونم بکنم؟

  1. درود فراوان
   دوست گرامی لطفا مشخصات هاست خودتان را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا مشکل بررسی شود.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 18. میشه یکم بیشتردرموردصفحات فرودتوضیح دهید.من کاملا هنوزمتوجه نشدم .احتیاج به توضیح بیشتردارم.ممنون میشم.

  1. درود فراوان
   صفحات فرود دقیقا صفحاتی از وب سایت شما هستند که در ازای یک هدیه رایگان بازدید کننده ایمیل خودش را به شما می دهد، یعنی وظیفه این صفحه از وب سایت جمع آوری اطلاعات کاربران می باشد و پیشنهاد می کنم دو مقاله زیر را حتما بخوانید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

   کاربرد لندینگ پیج در کسب و کار اینترنتی

   چند نمونه لندینگ پیج در کسب و کار اینترنتی

   شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی درس های درخواست شده دوباره برای شما ارسال شده اند.

   شاد، موفق و پیروز باشید

  1. درود فراوان
   به زودی در زمینه سئو هم مطالبی در وب سایت قرار خواهیم داد.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 19. سلام متاسفانه نه درس اول و نه درس دوم هیچکدومو نتونستم دانلود کنم فکر کنم لینک دانلودتون مشکل داره

  1. درود فراوان
   متاسفانه به صورت موقت لینک های دانلود مشکل پیدا کرده است و به زودی رفع خواهد شد.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 20. سلام ودرود فراوان من ویژه نامه راچگونه دانلود کنم نوشته ایمیل وارد کنید ولی معلوم نیست کجا؟

  1. درود فراوان
   دوست گرامی زمانی که می خواهید ویژه نامه را در صفحه اصلی وب سایت دانلود کنید، بر روی کلید زرد رنگ کلیک کنید تا صفحه دانلود باز شود و سپس دانلود را انجام دهید.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی مشکل لینک های دانلود به زودی رفع خواهد شد و شما می توانید فایل های خودتان را دانلود کنید.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 21. سلام
  من درس سوم رو نمی تونم دانلود کنم اگه زحمتی نیست لینکشو دوباره بفرستید
  ممنون

  1. درود فراوان
   دوست گرامی مشکل لینک دانلود به زودی حل می شود و شما می توانید درس سوم را دانلود کنید.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   دوست گرامی به زودی مشکل لینک های دانلود شما رفع خواهد شد و شما می توانید درس های خود را دانلود کنید.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 22. با سلام و عرض خسته نباشید ، لینک دانلود درس پنجم در پوشه اسپم فعال نبود و درس پنجم را دانلود نکردم. خواهشمند است لینک دانلود درس پنجم را مجدداً ارسال فرمایید. با تشکر

  1. درود فراوان
   درس پنجم را از پوشه اسپم خارج بفرمائید تا قابل دانلود باشد.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 23. باسلام
  ممنون از این مطالب
  سوالی دارم اونم اینکه بنده ایده دارم،عنوان مناسب هم پیدا کردم،لندینگ پیج و هاست و دامنه هم دارم درست میکنم و مشکلی ندارم و اتو ریسپانس میلرلایت هم آماده کردم!
  سوالم اینه همه جا گفته میشه ترافیک رو به لندینگ پیج ببرید و ایمیل مشتریتون رو بگیرید و ادامه بدید! نکته همینجاست!! کدوم ترافیک؟؟؟؟ یعنی مثلا بیام به 15000ایمیل عنوان فوق العاده ای رو به یه لیست ایمیلی که میشه خرید، ایمیل کنم و ازشون بخوام هرکی میخواد ثبت نام کنه تو لندینگ پیج؟ منظورم اینه چجوری با هزینه پایین ترافیک بیارم؟ آخه تبلیغات تو سایت ها گرونه و با اصول راه اندازی ارزان سایت مخصوصا برای ما تازه کارها سنگینه و منافات داره. البته تو سایت خارجی به تبلیغات کلیکی اشاره کرده بود که با هرکلیک از اعتبار کسر میشه. خلاصه اینکه اگر مطلبی راجع به این موضوع دارید حتی اگر بابتش باید پولی بپردازم بشدت بهش نیاز دارم چون حلقه مفقوده من اینه.
  ببخشید پرحرفی کردم.
  سپاس

  1. درود فراوان
   دوست گرامی چرا پر حرفی !
   فکر آبی مکانی هست برای پاسخ دادن به سوالات کاربران عزیز
   اول از همه هیچ وقت بانک ایمیل نخرید چون در همان ابتدای کار کسب و کار خود را نابود خواهید کرد و به عنوان یک اسپمر شناخته خواهید شد.
   ایجاد ترافیک برای یک وب سایت نوپا متاسفانه هزینه بر می باشد، اما به روش های زیر هم توجه کنید.
   1. فعالیت در انجمن های مرتبط با کسب و کار شما و اشاره غیر مستقیم به وب سایت خودتان
   2. تهیه یک کتاب الکترونیکی مفید 8 صفحه ای و تبلیغ وب سایت در آخر کتاب و انتشار آن در وب سایت های دانلود کتاب
   3. اجاره بنرهای ارزان قیمت در وب سایت های مناسب، وب سایت های زیادی هستند که قیمت تبلیغات در آنها بسیار مناسب است
   4. تبلیغ وب سایت در وب سایت های آگهی رایگان

   اگر هم می خواهید با اصول اصلی ایمیل مارکتینگ و ترفندهای پولسازی آن آشنا شوید، پیشنهاد میکنم محصول رازهای پولسازی با ایمیل مارکتینگ را حتما تهیه بفرمائید.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 24. با درود فراوان
  ضمن سپاس برای ارسال «آموزش کسب درآمد از اینترنت» به اطلاع می رسانم که لینک درس ششم همان درس پنجم است که تکرار شده است.
  روز و روزگار خوش

  1. درود فراوان
   به دلیل تعویض سیستم ارسال درس ها این مشکل ایجاد شده بود و از اینکه این مورد را اطلاع دادید بسیار سپاسگذاریم، مشکل حل شد و لینک درس ششم برای شما ارسال می شود.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید

 25. با سلام خدمت مدیر وکارشناس محترم سایت فکر ابی .
  از دروس 7جلسه ای خوب شما کمال تشکر رادارم .من درحال حاضر بیکارم ودانشجوی کارشناسی ارشد زبان وادبیات فارسی.اوازخیلی از اصطلاحات اینترنتی درک خوبی ندارم وخیلی هم مشتاق راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستم چون بیشتر وقت من در خانه سپر ی میشودوهیچگونه درامدی هم ندارم بنظر شما ایا من وقتم صرف یاد گیری کسب وکار اینترنتی بکنم یانه چون من متاهل هستم ونیازمند درامد.ایا شما بااین شرایط کسب وکار اینترنتی رو پیشنهاد میکنید یانه.ایا با محصولات اموزشی شما من میتوانم به درامدی بالایی برسم یانه.ممنونم اگر کمکم کنید چون واقعا نیازمند کار بادرامد نسبتا خوب هستم . باتشکر

  1. درود فراوان
   دوست گرامی راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیازمند زمان می باشد و برای شما که متاهل می باشید در ابتدا یک شغل برای امرار و معاش انتخاب کنید و در کنار آن به کسب و کار اینترنتی خود بپردازید، همچنین برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی نیازمند آموزش های بیشتر هستید و برای این کار به شما بسته آموزش فوت و فن کسب و کار اینترنتی را پیشنهاد می کنم، پس از مدتی که کسب و کار اینترنتی شما رونق پیدا کرد می توانید آن را به عنوان شغل اول و اصلی خود انتخاب کنید.

   شاد موفق و پیروز باشید.

 26. ببخشید این محصول فوت و فن را از کجا میشه دریافت کرد سوال دوم اینکه دامنه و هاست را چه قسم تهیه کنیم ؟ تشکر

  1. درود فراوان
   لطفا اینجا را کلیک کنید تا به صفحه محصول هدایت شوید، برای تهیه هاست می توانید به پارس پک یا میهن وب هاست مراجعه کنید و برای تهیه دامین هم می توانید از برتینا استفاده کنید.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 27. ایا برای ساختن یک ویبسایت به دانش برنامه نویسی ضرورت داریم یا به کدام نرم افزار خاص؟

  1. درود فراوان
   در روشی که به شما در این محصول آموزش می دهیم شما بدون یک خط کدنویسی می توانید یک وب سایت را طراحی کنید، البته به کمک ابزارهایی که آموزش داده می شود.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   برای ساخت یک وب سایت اول از همه باید دانش طراحی وب سایت داشته باشید که این کار به صورت کامل در محصول فوت و فن طراحی وب سایت آموزش داده شده است و همچنین باید یک دامنه و یک هاست برای خودتان تهیه نمایید.

   شاد، موف و پیروز باشید.

 28. باعرض سلام وتشکر ازشما من جلسه هفتم رابه پایان رساندم اگر امکان دارد هرچند روز یک بار فایل جدید ارسال کنید با تشکر

 29. سلام
  ممنون از شما
  اما باید گفت چون رایگان ارائه دادید چیز خاصی آموزش ندادید ..
  تمام این مطالبتون رو تو سایتهای دیگه خونده بودم
  به هر حال ممنون از زحمتتون

  1. درود فراوان
   دوست گرامی از اینکه حداقل تشکر می کنید از شما سپاسگذاریم
   این مطالب گر چند به نظر بعضی از دوستان توی سایت های دیگر به صورت نوشتاری موجود باشد، اما این دوره به نکات به صورت تکمیلی تر و هدفمند تر میپردازد که توی اکثر وب سایت ها به این موضوعات به شکل منظم و پیوسته نمیپردازند و همچنین شما با اطلاعات در هم و برهم روبرو می شوید، اما در این دوره اطلاعات به صورت منظم و همچنین نکات ریز گفته می شود تا شخص بتواند به نتیجه نهایی دست پیدا کند.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشد.

 30. سلام
  در س اول تا چهارم و همچنین درس هفتم برایم ایمیل شده ولی درس پنجم و ششم نیامده است
  با وبلاگ هم میشه بستری را برای فروش فیلمنامه و فیلمهای مستند و داستانی و شرکت در پروژه های تبلیغات تلویزیونی و ساخت نماهنگ و تیزر برای تلویزیون ، ایجاد کرد ونمونه کارها ی ویدئوئی و نوشتاری را برای مخاطبین و مشتریان به اشتراک گذاشت .

  1. درود فراوان
   دوست گرامی درس ها دوباره برای شما ارسال شد.
   با یک وبلاگ ساده می توانید تا حدودی موفق باشید، اما پیشنهاد من به شما دوست عزیز داشتن یک سایت می باشد، پیشنهاد میکنم حتما مقاله کسب و کار خود را در زمین های اجاره ای بنا نکنید را بخوانید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید

 31. با سلام و تشکر از زحمات شما. متاسفانه فایل درس سوم رو نمیتونم دانلود کنم. ممنون میشم اگه مجددا برام ارسال کنید

 32. با سلام و تشکر از زحمات شما. متاسفانه فایل جلسه سوم رو نمیتونم دانلود کنم. ممنون میشم اگه مجددا برام ارسال کنید

  1. درود فراوان
   دوست گرامی درس سوم هنوز برای شما ارسال نشده است و طبق برنامه زمانبندی شده برایتان ارسال خواهد شد.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 33. با سلام و تشکر از زحمات شما. متاسفانه فایل جلسه سوم رو نمیتونم دانلود کنم. ممنون میشم اگه مجددا برام ارسال کنید

  1. درود فراوان
   درس سوم دوباره برای شما دوست عزیز ارسال گردید.
   شاد، موفق و پیروز باشید.

  1. درود فراوان
   درس هفتم برای شما دوست عزیز دوباره ارسال شد.
   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 34. راستی حتما میگید که پاسخ همه سوال های شما در بسته آموزشی ما هست ولی میخوام بدونم که مطالب به صورت کتابه یا نه فایل صوتی و تصویریه؟ چون کتاب هم خسته کنندس و هم گنگ. درنهايت هیچی نمی فهمیم وسطش ول می کنیم به خصوص آموزش طراحی وب. آقای مبصر فر این طوری نباشه که وقتی آموزش میدید برنامه از قبل باز شده باشه و از کلمه هایی استفاده کنید که ما سردرنیاریم

  1. درود فراوان
   میبینم که علامت های سوال خیلی زیادی توی ذهنتون ایجاد شده
   اول از همه محصول آموزش فوت و فن کسب و کار اینترنتی به صورت ویدئویی طراحی شده، دوم توی بسته آموزشی آنچه که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی لازم هست رو یاد خواهید گرفت، سوم وردپرس رو یاد میگرید به همراه شیوه مدیریت، چهارم با هاست و دامین به صورت کامل آشنا میشید و شیوه تهیه ان را به شما آموزش خواهیم داد.
   پنجم ایمیل های gmail و yahoo برای ارسال های زیاد طراحی نشدند و اگر شما با استفاده از این ایمیل ها اقدام به ارسال کنید طیق قوانین این سرویس دهنده ها به عنوان ارسال کننده اسپم شناخته می شوید.
   کسانی هم که چنین کاری میکنند رو نمیشه به این سادگی گفت درآمد بالایی دارند یا خیر، در ضمن اینگونه ایملها به این سادگی نمیتوانند ایجاد اعتماد کنند.
   ششم اگر دوست داشته باشید میتونید کار رو برون سپاری کنید اما این رو هم مد نظر داشته باشید که هر گاه مشکلی برای شما پیش بیاید به نفر دومی وابسته خواهید بود.

   سعی کردم تا اونجایی که این کامنت ها اجازه میدن پاسخ سوالات شما رو داده باشم، از اینکه اینقدر ریزبین هستید و مار و دنبال میکنید بسیار سپاسگذاریم

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

  2. درود مجدد
   تمام آموزش ها به صورت قدم به قدم طراحی شده و با هم تمام مراحل را انجام میدهیم، یعنی یک پروژه واقعی رو با هم ایجاد خواهیم کرد.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

  3. درود فراوان
   محصول آموزش فوت و فن طراحی وب سایت نیز به صورت کاملا ویدئویی و قدم به قدم ایجاد شده است و با هم در قالب دو کارگاه عملی دو وب سایت خواهیم ساخت، یکی وب سایت شرکتی و دیگری وب سایت خبری
   شاد، موفق و پیروز باشید.

 35. سلام. بعضی از وب سایت ها میگن که برای ایمیل کردن میشه ازgmail استفاده کرد یا مثلا از همون گوشی برای تبلیغ استفاده کرد. چرا شما میگید نمیشه؟ دلایل رو میدونم ولی این ها خودشون که به ظاهر خیلی مشتری دارن از gmail استفاده میکنند.
  به نظر شما من که هیچی بلد نیستم بهتر نیست که کار طراحی رو به کس دیگه ای بسپارم؟یا نه از همون محصول شما یاد بگیرم؟
  راستی آقای محسن مبصر فر “ضبط”تو ویژه نامه تون اشتباه املایی داره!!!! اینم برای این که شما بدانید که ما چقدر دقت داریم و وبسایت شما رو دوست داریم. با تشکر

 36. سلام.من هیچ اطلاعاتی در مورد کسب و کار اینترنتی ندارم.البته دوره 7 جلسه ای شما رو گوش دادم و خیلی هم برای اشنایی مفید بود. میدونم که بسته فوت وفن کسب و کار اینترنتی مناسبه ولی دوست دارم آموزش مستقیم ببینم چون همونطور که خودتون میدونید یادگیری تعاملی خیلی بهتره همونجا سوال هاتو می پرسی و گام به گام پیش میری و دلزده نمیشی.آیا جایی هست که کلاس برگزار کنه؟
  من نمیدونم چطوری رقیبان پیدا کنم؟چطوری از hostاستفاده کنم؟سیستم مدیریت محتوا word pressچیه؟ این بهینه سازی چطوری صورت میگیره؟چرا نباید از فایل های فلش استفاده کنیم ؟(بعضی از سایت ها که اسمشون کسب درآمد از اینترنت هست همین کارو می کنن و مثل این که موفق هستن.)چطوری وب سایت رو به گوگل و یاهو معرفی کنیم؟

 37. با سلام واحترام
  از زحمات شما تشکر میکنم
  عذر خواهی بنده درس های چهارم و پنجم رو از طریق ایمیل دریافت کردم ولی نمی تونم دانلود کنم میشه راهنمایی بفرمایید
  باتشکر

 38. سلام
  درس هشتم رو که ایمیل کردین برام اسئم شده و نمیتونم دانلود کنم لطفا اگه امکانش هست درس هشتم رو برام یکبار دیگه ایمیل کنید
  باتشکر

  1. درود فراوان
   کدوم فایل دوست عزیز، با کدوم فایل مشکل دارید ؟ بفرمایید تا سریعا مشکل شما رو حل کنیم
   شاد، موفق و پیروز باشید.

 39. سلام من بعد از گوش دادن به درس شما وبلاگی ساختم و به دامنه منتصل کردم
  و به سایت پرداخت پارس پال وصل کردم و سوالی داشتم میخواستم بدانم چگونه بعد از اینکه به سایت پرداخت انلاین پارس پال وصل شدم چگونه خدمات خود را به مشتری ارائه دهم یعنی با چه کد نویسی میتوانم بفهمم پرداخت صورت گرفته و چگونه لینک دانلود را به مشتری ارائه دهم
  ممنون می شم پاسخ دهید

  1. درود فراوان
   شما نیازی به کدنویسی ندارید، اصولا شرکت هایی مثل پارس پال به شما یک سری کد آماده به همراه راهنما خواهد داد که شما باید از اونها استفاده کنید، البته اگر وب سایت در اختیار داشتید خیلی بهتر بود، اما با این حال شما باید از کدها و ابزارهای آماده پارس پال استفاده کنید، پارس پال ابزارهای مناسبی برای کسانی که وبلاگ دارند در اختیارتان قرار خواهد داد.
   امیدورام شاد، موفق و پیروز باشید.

   1. سلام خدمت فکر ابی
    من با پارس پال مذاکره کردم و در مورد وبلاگ کفتند پس از پرداخت از طریق پارس پال فقط اسم شخص در پنل کاربری خودتون در پارس پال قرار می گیرد و پارامتری به وبلاگ ارسال نمیکنند تا بتوانم لینک دانلود از طریق وبلاگ را در اختیار مشتری قرار دهم
    ممنون می شم راهنمایی در مورد نحوه ارائه خدمات به مشتری در وبلاگ پس از پرداخت بگویید
    چگونه لینک دانلود بعد از پرداخت به مشتری ارائه دهم

    باتشکر

    1. درود فراوان
     ببینید پارس پال روشی برای ارسال فایل ها به ایمیل کاربر ندارد که پس از پرداخت لینک دانلود را به ایمیل کاربر ارسال کند ؟
     اگر چنین امکانی داشت شما می توانید در زمان خرید به کاربر بگویید که فایل ها به ایمیل آنها منتقل می شود، در غیر اینصورت راه حل مناسبی وجود نخواهد داشت مگر اینکه شما یک وب سایت برای خودتان ایجاد کنید، این گونه موارد یکی از معایب وبلاگ ها می باشد.
     شاد، موفق و پیروز باشید

 40. سلام من میخوام ی سایت درست کنم که بتونم کسب درامد ازش بکنم
  راستش نمیدونم با چه موضوعی درست کنم
  تاحالا سایت های زیادی با موضوع های (جوک،فناوری،پنل پیامک،کتاب و..)درست کردم ولی به دلیل اینکه آمارم پایین بود موفق نشدم به نتیجه مطلوب برسم
  لطفا یکم منو راهنمایی کنید
  اگه امکانشش هست جوابتون رو برام ایمیل کنید
  .
  راستی تو این دوره هم شرکت کردم واقعا فکر نمیکردم انقدر به درد بخور باشه اخه بقیه سایت انقد کاربردی و مفید توضیح نمیدن
  باتشکر از اقای مهندس
  یاعلی

  1. درود فراوان
   دوست گرامی هر کسب و کار اینترنتی نیاز داره تا با اصولی که قبلا توی فایل های صوتی این دوره خدمتتون عرض کردم راه بیفته و همچنین نیاز به بازاریابی و تبلیغات اینترنتی دارد
   همچنین انتخاب نوع کسب و کار بسیار مهم هست، اگر شما مورد اشتباهی رو انتخاب کنید یقین داشته باشید که جواب مناسبی نمیگیرید.
   محصول آموزش فوت و فن کسب و کار اینترنتی میتونه بسیار برای شما مفید باشد.
   جواب شما به ایمیل شما به صورت کامل تر ارسال خواهد شد.

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 41. داداش از اینکه اینقدر زود جواب دادی ممنونم (و شگفت زده)
  درس یکم و سوم اومد اگر لطف کنی پارت دوم رو هم بفرستی ممنون می شم

  1. درود فراوان
   از لطف شما سپاسگذاریم، درس دوم مجددا برای شما ارسال گردید

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 42. سلام و خسته نباشید
  برای من فایل های پارت 1و2 و3 ارسال نشده شاید دیر ثبت نام کردم اگر لطف کنید واسم ارسال کنید ممنون می شم

 43. سلام من در دوره رایگان آموزش کسب و کار 7 جلسه ای ثبت نام کردم جلسه اول رو که به میلم فرستادید لینک دانلود نداره نتونستم دانلود کنم اما جلسه دوم رو تونستم لطفا این مشکل رو حل کنید ممنون

  1. درود فراوان
   دوست گرامی درس اول مجددا برای شما ارسال گردید

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 44. سلام
  فایل های کسب و کار اینترنتی رو به ایمیلم فرستادید به جز درس 2
  فعلا تا درس 5 رو فرستادید اگه امکانش هست درس 2 رو بفرستید
  با تشکر

  1. درود فراوان
   دوست گرامی درس دوم مجددا برای شما ارسال گردید

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید

  1. درود فراوان
   دوست گرامی چه جور وبلاگی میخواهید ایجاد کنید، منظورم اینه که هدفتون چی هست ؟
   یک وبلاگ ساده که فقط برای نوشتن مطالب باشه ؟
   یا اینکه یک وبللگ فروشگاهی میخواهید ؟

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 45. سلام .. خسته نباشید . من جلسه سوم رو دانلود کردم خیلی خوب بود ممنون …
  فقط یه سوال داشتم . می خواستم یه توضیحی در مورد کار تو سایت های خارجی بدید .. مثل گوگل ادسنس و غیر … بنظر شما برای ماهایی که تو ایران زندگی می کنیم و نمیشه راحت مبلغ کار کردیمون رو بگیرم خوبه یا نه …؟ اگه آره .. میشه راهنمایم کنید ..
  ممنون

  1. درود فراوان
   پیشنهاد میکنم در حال حاضر سراغ سیستم هایی مانند گوگل ادسنس و امثال این نرید، چون اگر به شما شک کنن به سرعت حسابتون بلوکه خواهد شد، برای چنین کاری نیاز به تجربه کافی دارید که برای شروع کار چنین عملی ممکن است برایتان نا امید کنند باشد.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 46. با عرض سلام و خسته نباشید . من جلسه دوم رو دانلود کردم ولی جلسه اول دانلود نشد . انگار لینکش خرابه. اگه امکان داشته باشه دوباره برام ارسال کنید.

  1. درود فراوان
   درس اول مجددا برای شما دوست عزیز ارسال گردید.
   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 47. با سلام
  من در این لحظه در درس دوم هستم. مطالب بسیار جالب در زمان کوتاه بیان شده.
  واقعا متشکرم

  1. درود فراوان
   امیدوارم همچنان درس ها براتون مفید باشد، سعی کردیم که مطالب گفته شده کاملا کاربردی باشند، پیشنهاد میکنم حتما تا آخرین درس را دنبال کنید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید

 48. با سلام خدمت شما
  من یک نقاش هستم.ایده ای در مورد فروش کارهای خودم در وبسایتم دارم.میخوام یه وبسایت جهانی بسازم.خوشحال میشم راهنماییم کنید. با تشکر

  1. درود فراوان
   من به شما پیشنهاد میکنم که حتما محصول آموزش فوت و فن کسب و کار اینترنتی رو تهیه بفرمایید، این محصول هم میتونه ایده شما رو کاملا پخته کنه، دیدتون رو عوض میکنه و همین طور میتونید کسب و کار اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنید.

   امیدوارم شاد، موفق و پیروز باشید.

 49. با سلام و احترام
  جلسه چهارم هستم و اطلاعاتی مفیدی بوده تا این جلسه از ریزبینی شما خیلی ممنون می باشم.
  سوال : یک سایت معمولی چگونه کسب درآمد می کند ؟
  2-مثلا همین فایل آموزشی شما که رایگان می باشد چه سودی برای سایت شما دارد؟
  3- سایتهای خیلی زیادی هستند که هیچ گونه فروش محصول یا اطلاعات ندارند چگونه این سایت ها کسب درآمد می کنند؟

  1. درود فراوان

   1. یک سایت معمولی باید برای درآمد خودش یک هدف داشته باشد و این هدف باید بر اساس موضوع وب سایت ایجاد شود و نیاز به بررسی آن وجود دارد.
   2. این فایل آموزشی جهت آشنایی بیشتر کاربران با وب سایت ما می باشد و هدف های آن برای آینده تعریف شده است.
   3. بعضی از این وب سایت ها از طریق تبلیغات درآمد دارند یا فروش لینک

   شاد، موفق و پیروز باشید.

 50. با سلام آيا امكانش هست اين دروس رو بصورت pdf دربياريد تا بشه ازشون كپي گرفت و خوند من شخصا با خودن مطلب اونو بهتر ياد ميگيرم تا گوش دادن

  1. درود فراوان
   در حال حاضر متن این فایل ها موجود نیست، اما در آینده سعی خواهیم کرد که pdf این دوره رو هم تهیه کنیم
   شاد، موفق و پیروز باشید.

 51. سلام
  واقعا دوره خوبی بود، بابت مطالبی که توی سایت در اختیار ما میزارید خیلی ممنون هستم

  1. درود فراوان
   امیدوارم همیشه مطالب سایت برای شما مفید واقع بشه
   شاد، موفق و پیروز باشید

 52. سلام لطفا آموزش ایمیل مارکتینگ با ورد پرس را برای کسانیکه محصول کسب و کار شما را خریده اند در نظر داشته باشید مثلا افزونه مای میل چگونه میشود بکار برد

  1. درود فراوان
   ایمیل مارکتینگ یک روش بازاریابی خاص هست که به اشکال مختلفی انجام میشود و به زودی یک محصول برای عزیزانی که به این روش علاقه مند هستند درون سایت منتشر خواهد شد، زیرا ایمیل مارکتینگ فقط استفاده از یک افزونه مانند مای میل نیست و شما باید در کنار آن اصول و قوانینی را یاد بگیرید و حتما همه این موارد در بسته آموزش ایمیل مارکتینگ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود دوره 6 جلسه ای آموزش ایمیل مارکتینگ
6 درس کاملا رایگان
ما هم مانند شما از ایمیل های مزاحم متنفریم
دانلود رایگان ویژه نامه فکر آبی
با دانلود ویژه نامه تنها 5 ثانیه فاصله دارید !
شکارچی مشتریان وب سایت خودتان شوید
شش کلید طلایی افزایش فروش
فروشنده خاموش را بیدار کنید !
70 دقیقه ویدئو آموزشی به همراه صوت
دانلود رایگان رازهای کسب و کار اینترنتی
پرده از اسرار کسب درآمدهای میلیونی از اینترنت بردارید
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 180 ساعت آموزش رایگان کسب درآمد از اینترنت را از دست خواهید داد...
4 درس ویدئویی 180 دقیقه آموزش رایگان
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
این آموزش رایگان به ایمیل شما ارسال می شود
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
می خواهم زودتر از همه فیلم این وبینار را تهیه کنم
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این کتاب فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
فقط 5 ثانیه تا دانلود این ویدئو فاصله دارید
چه چیزی رو دوست داری رایگان یاد بگیری ؟
اینجا کلی آموزش های رایگان ویدئویی براتون آماده کردم
آموزش هایی براتون در نظر گرفتم که بیش از 1.000.000 تومان ارزش دارند
کدوم آموزش برای من مناسبه و منو به هدفم میرسونه ؟
برای شروع کسب و کار اینترنتی پولساز کلید "کسب و کار اینترنتی"
برای افزایش فروش با کمترین تلاش کلید "بازاریابی اینترنتی"
آخرین مرحله برای بهترین انتخاب شما
اگر مدرس، متخصص، مشاور، سخنران، استاد دانشگاه هستید یا چیزی برای یاد دادن به دیگران دارید "مدرسان پولساز"
در غیر اینصورت "شروع میکنم" را انتخاب کنید.
زودتر از بقیه از فرصت پولسازی سال 97 باخبر شوید
دانلود رایگان رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی
همین حالا رازهایی را دانلود می کنید که برای همیشه آینده مالی و جایگاه اجتماعی شما را دگرگون خواهد کرد.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
دانلود رایگان رازهای بازاریابی اینترنتی
کمتر از 30 ثانیه تا دانلود رایگان رازهای افزایش فروش وب سایت خودتان فاصله دارید!
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
پنج راز بازاریابی اینترنتی که فروش سایت شما را سه برابر خواهد کرد در قالب پنج ویدئو قابل دانلود و رایگان
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 5 درس آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا کسب و کار اینترنتی را در قالب 7 درس ویدئویی به صورت رایگان یاد بگیرید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 2 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
یک پیشنهاد کاملا رایگان و رد نشدنی
همین حالا در دوره رازهای تبدیل دانش به درآمدهای میلیونی در قالب 5 درس ویدئویی قابل دانلود شرکت کنید.
اگر در این دوره شرکت نکنید بیش از 1 ساعت آموزش شگفت انگیز را از دست خواهید داد.
50%
تخفیف فقط همین حالا
فقط همین حالا می توانید بسته 100 ایده کسب و کار اینترنتی پولساز را با 50% تخفیف تهیه کنید، این پیشنهاد هرگز تکرار نخواهد شد.
80%
تخفیف برای تهیه جلسه اول
من میخواهم هر گونه ریسکی را برای شما از بین ببرم و به شما اطمینان خاطر بدهم آموزش های این بسته فوق العاده هستند، بنابراین می توانید جلسه اول مدرسان پولساز آنلاین را با 80% تخفیف تهیه کنید و در صورت رضایت بسته جامع را سفارش دهید.
تخفیف
فقط 9600 تومان
برای تبدیل گوشیت به ماشین پولسازی، پاتو بزار روی گاز
برای شرکت در دوره رایگان کسب و کار موبایلی ایمیل صحیح خودتان را وارد کنید، چون درس ها به ایمیل شما ارسال میشوند...
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل و شماره تماس خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید
دسترسی کامل به مینی دوره رایگان
کسب درآمد از اینستاگرام
برای دسترسی کامل به دوره رایگان
لطفا ایمیل خودتان را وارد کنید سپس کلید دریافت دوره را بزنید